ناتی‌داگ بابت انتشار ضعیف The Last of Us Part 1 عذرخواهی کرد

by | 0 Comments | 1402/01/13

شاهکار استودیو ناتی‌داگ در حال حاضر وضعیت مناسبی روی کامپیوتر ندارد. بازی The Last of Us Part 1 امتیازهای منفی از سوی کاربران استیم دریافت کرده و مشکلات اساسی باعث شده تا اکثر بازی‌کنان از تجربه آن دست بردارند. شروع بازی روی کامپیوتر مناسب نبوده است و همچنین اجرای آن با سیستم‌های متوسط و ضعیف، یک بازی ناقص را نشان می‌دهد. ناتی‌داگ به همین دلیل از طرفداران و بازی‌کنان عذرخواهی کرده و قول بهبود وضعیت را داده است.

سازنده بازی لست آو آس در مورد پورت کامپیوتر نوشت: «می‌دانیم که تعدادی از شما کیفیت بازی‌های ناتی‌داگ که انتظار داشتید را تجربه نکردید. تیم ما در حال بررسی مشکلات و رفع آن‌هاست که در حال حاضر باعث شده تا نتوانید به سطح کیفیت مورد انتظار برسید. یک پچ جدید مشکل لگ و حرکات دوربین با موس را برطرف می‌کند. آپدیت بزرگی نیز قرار است در ادامه هفته منتشر شود. ما از تمامی افراد می‌خواهیم که آخرین آپدیت درایور کارت گرافیک‌های انویدیا، AMD و اینتل را نصب کنند.»

ناتی‌داگ در ادامه افزود:‌ «تیم ما به همراه همکاران ما در آیرون گلکسی به بررسی مشکلات و برطرف کردن آن‌ها به‌منظور ارائه بهترین تجربه ممکن با The Last of Us Part 1 ادامه می‌دهد.» این صحبت‌ها در حالی بیان می‌شود که نسخه کامپیوتر لست آو آس قرار بود ماه گذشته منتشر شود و دچار تأخیر چندهفته‌ای شد. ناتی‌داگ آن زمان نوشت که تأخیر لست آو آس به دلیل ارائه بهترین تجربه ممکن است و در این مدت به بهینه‌سازی می‌پردازند و اینکه بازی‌ای با سطح استاندارد آن‌ها منتشر شود. بازی نهایی نشان داد که این بازی نیازمند چند هفته توسعه بیشتر نبوده و بلکه باید چند ماه بیشتر تأخیر می‌خورد.

آپدیت جدید The Last of Us Part 1

مشکلات بازی لست آو آس برای کامپیوتر فراتر از چند باگ ساده است. کرش و عملکرد نامناسب در کنار باگ‌های عجیب و غریب، افت کیفیت گرافیک، استفاده بیش از حد از VRAM و حافظه رم در کنار فرایند ایجاد شیدر طولانی تنها بخشی از مشکلات بازی است. باگ‌های The Last of Us Part 1 نشان داد که با یک بازی ناقص روبه‌رو هستیم و مشخص نیست چرا آیرون گلکسی این بازی را منتشر کرده است. اولین آپدیت لست آو آس تغییری در بازی ایجاد نکرد و پس از آن دومین آپدیت هم منتشر شد. از آنجایی که بازی نیازمند آپدیت‌های حجیم است، پچ‌های کوتاه دردی دوا نخواهند کرد.

بهترین تنظیمات برای اجرای بازی The Last of Us Part 1

ناتی‌داگ یک ابزار کشف باگ در بازی گنجانده است و امیدوار است بتواند در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل را برطرف کند. The Last of Us Part I رسماً بدترین پورت کامپیوتر پلی‌استیشن تابه‌حال نام گرفت.

منبع: PCGAMER

نوشته ناتی‌داگ بابت انتشار ضعیف The Last of Us Part 1 عذرخواهی کرد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close