نام رسمی بازی Like A Dragon 8 اعلام شد؛ یاکوزا در هاوایی

نام رسمی بازی Like A Dragon 8 اعلام شد؛ یاکوزا در هاوایی

در حالی که تازه‌ترین اثر سری یاکوزا با نام Like A Dragon 8 معرفی شده بود، استودیو Ryu Ga Gotoku در جریان رویداد Xbox Showcase اعلام کرد که این بازی با اسم Like A Dragon: Infinite Wealth منتشر خواهد شد.

در جریان رویداد Tokyo Game Show در سال 2022، استودیو Ryu Ga Gotoku با نمایش تریلر کوتاهی بازی یاکوزا 8 را معرفی کرد. به این واسطه مشخص شد که باری دیگر ایچیبان کاسوگا به عنوان شخصیت اصلی حضور دارد. همچنین در قالب تریلر معرفی اثر مذکور شاهد بازگشت کازوما کیریو، پروتاگونیست 6 بازی اول سری Yakuza، بودیم. حال پس از گذشت مدت‌ها از زمان معرفی بازی Like A Dragon 8، استودیو Ryu Ga Gotoku ضمن انتشار یک تریلر جدید، نام رسمی این اثر را اعلام کرد.

تماشای تریلر بازی Like A Dragon: Infinite Wealth از یوتیوب

در قالب تریلر جدید بازی یاکوزا 8 از Like A Dragon: Infinite Wealth به عنوان نام رسمی اثر مذکور یاد می‌شود. در این تریلر ایچیبان کاسوگا را در حالی می‌بینیم که در شرایط نامناسبی در ساحل به هوش آمده است. وجود افرادی که به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند، ما را به این باور می‌رساند که در بازی Like A Dragon 8، علاوه بر کاموروچو، در هاوایی هم گشت و گذار خواهیم کرد.

همکاری کازوما کیریو و ایچیبان کاسوگا در بازی Like A Dragon 8

با این وجود که در تریلر بازی Like A Dragon: Infinite Wealth گیم پلی این اثر به نمایش گذاشته نمی‌شود، اما انتظار می‌رود که بازی مذکور همانند Yakuza: Like A Dragon عمل کرده و دارای مبارزات نوبتی باشد. این بازی در اوایل سال 2024 روی ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

بازی‌های شبیه Mafia که باید تجربه کنید

بازی Like A Dragon: Infinite Wealth تنها اثر جدید سری یاکوزا نیست. علاوه بر این، استودیو Ryu Ga Gotoku یک اثر فرعی از سری یاکوزا با نام بازی Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name را ارائه خواهد کرد. این بازی روی شخصیت کیریو کازوما تمرکز کرده و وقایع بین بازی‌های Yakuza 6 و Yakuza: Like A Dragon را به تصویر می‌کشد. لازم به ذکر است که نبردهای نوبتی در اثر مذکور جایی نداشته و از سبک مبارزات قبلی سری یاکوزا استفاده می‌شود.

منبع: Gamespot

نوشته نام رسمی بازی Like A Dragon 8 اعلام شد؛ یاکوزا در هاوایی اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.