نسخه ریمستر بازی Shadows of the Damned معرفی شد

نسخه ریمستر بازی Shadows of the Damned معرفی شد

استودیو Grasshopper Manufacture با انتشار یک تریلر خبر از ساخت و انتشار نسخه ریمستر بازی Shadows of the Damned داد.

ویدیو جدید گراسهاپرز منیوفکتر با اشاره مدیر روابط عمومی این استودیو به دوازدهمین سالگرد انتشار بازی Shadows of the Damned شروع می‌شود. اما قبل از این که وی بتواند جمله‌اش را به پایان برساند، پروتاگونیست اثر مذکور یعنی گارسیا هاتسپر وارد شده و با شلیک به مدیر روابط عمومی، او را از پنجره به بیرون پرتاب می‌کند. پس از این اتفاق مونتاژی از تیراندازی و کشتار شیاطین به دست گارسیا هاتسپر به نمایش گذاشته می‌شود. در پایان تریلر معرفی ریمستر بازی Shadows of the Damned مشخص می‌شود که رویداد Grasshopper Manufacture هفته آینده برگزار خواهد شد.

نقد و بررسی بازی Resident Evil 4 Remake | تولد دوباره یک بازی پرطرفدار

نسخه اصلی اثر مذکور در سال 2011 روی پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 منتشر شد. این اثر نتیجه همکاری گوئیچی سودا، ملقب به سودا 51 (خالق سری No More Heroes) و شینجی میکامی (خالق سری Resident Evil) است که سبک آثار این دو بازی‌ساز مطرح تاریخ را ترکیب می‌کند.

نبرد با شیاطین در محصول مشترک سودا 51 و شینجی میکامی

داستان بازی Shadows of the Damned از جایی آغاز می‌شود که همسر گارسیا هاتسپر توسط ارباب شیاطین یعنی فلمینگ ربوده شده است. او برای نجات پائولا به همراه شیطانی به نام جانسون که در قالب اسلحه، مشعل و موتور‌سیکلت عمل می‌کند، به دل جهنم وارد می‌شود.

بازی Shadows of the Damned با استقبال نسبی منتقدین و بازیکنان رو‌به‌رو شده است. به همین انتظار می‌رود که نسخه ریمستر آن هم بتواند موفق عمل کند. در حال حاضر اطلاعات زیادی از بازی مذکور در دسترس نبوده و مشخص نیست کدام بخش‌ها ارتقا پیدا کرده‌اند. همچنین Grasshopper Manufacture مشخص نکرده که ریمستر بازی Shadows of the Damned یک اثر بین نسلی بوده یا تنها روی کنسول‌های نسل نهم ارائه می‌شود.

نظر شما در مورد نسخه ریمستر بازی مذکور چیست؟ آیا قصد تجربه آن را دارید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

نوشته نسخه ریمستر بازی Shadows of the Damned معرفی شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.