هکرها و متقلبان به بازی Counter Strike 2 هجوم آوردند

by | 0 Comments | 1402/01/11

تست آزمایشی بازی Counter Strike 2 حدود یک هفته است در جریان است و هکرها توانسته‌اند وال‌هک تازه‌ای فعال کنند. وال‌هک (Wallhack) امکان دیدن از داخل دیوار را فعال می‌کند و می‌توان از دیوار به بقیه شلیک کرد و حریف را بدون هیچ تلاشی کشت. به نظر می‌رسد که وال‌هک از طریق دستورات کنسولی بازی کانتراسترایک 2 قابل فعال است و متقلبان و هکرهای مختلف در حال استفاده از آن برای خراب کردن بازی بقیه هستند.

ویدیوهای مختلفی از نحوه هجوم هکرها به Counter Strike 2 منتشر شده است. یکی از استریمرهای مشهور در هنگام تجربه بازی چندین بار از پشت دیوار مورد اصابت گلوله تک‌تیرانداز قرار گرفت و بدون آنکه حریف را ببینید، زمین‌گیر شد. او در این مورد گفت: «اصلاً جالب نبود. باید منتظر این کانتراسترایک 2 بمانیم تا…. در حال حاضر به سمت ایپکس می‌رویم.» بررسی ساب‌ردیت بازی کانتراسترایک، اعتراض گیمرها را نشان می‌دهد. افراد زیادی نوشته‌اند که این مشکل باید سریعاً برطرف شود.

بدترین بخش در مورد وال‌هک بازی Counter Strike 2 آن است که همگان می‌توانند آن را فعال کنند. تنها کافی است چند دستور را در بخش کنسول تایپ کنید و خواهید دید که تمامی بازی‌کنان حاضر در مسابقه با رنگ سبز نمایان می‌شوند. این در حالی است که چنین چیزی نباید در کدهای بازی وجود داشته باشد. واضح است که شرکت ولو عمداً این کار را نکرده است و در ادامه با انتشار آپدیت، این رخنه را خواهد پوشاند. گیمرها همچنان در حال استفاده از آن هستند و با هجومی از هکرها نیز روبه‌رو شده‌اند.

حضور هکرها در Counter Strike 2

بررسی نظرات گیمرها در مورد کانتراسترایک 2 نشان‌ از اعتراض و گلایه دارد. یکی نوشته است که سیستم مچ‌میکینگ یا پیدا کردن حریف و ایجاد مسابقه اصلاً تجربه جدیدی نیست و همچنان اشتباهات Counter-Strike: Global Offensive تکرار شده است. فرد دیگری نوشته است که فعلاً این بازی را تجربه نکنید تا آپدیت شود. فعلاً فقط یک نقشه در دسترس است و آن هم dust2 است. فرد دیگری نوشته است که جای شرم دارد که جامعه گیمرهای کانتراسترایک از چنین رخنه‌هایی لذت می‌برند و با شور و هیجان، بازی بقیه را خراب می‌کنند. بدون شک این افراد در صورت شناسایی برای همیشه از بازی محروم می‌شوند.

بازی Counter Strike 2 احتمالاً برای موبایل منتشر می‌شود

گفتنی است مسئله هکرها همچنان در کانتراسترایک 2 خود را نشان نداده است. تنها افرادی می‌توانند بازی کنند که از سوی ولو انتخاب شوند. ساخت اکانت جدید به معنی ورود به بازی نیست. باید دید آیا بازی هنگام انتشار رسمی چه وضعیتی خواهد داشت و آیا از دست هکرها و ترول‌ها به دور خواهند ماند یا خیر؟

منبع: TheGamer

نوشته هکرها و متقلبان به بازی Counter Strike 2 هجوم آوردند اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close