اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

هک کنسول PS Vita ساده‌تر شد + آموزش هک با روش HENlo

هک کنسول PS Vita ساده‌تر شد + آموزش هک با روش HENlo

هکرها حفره تازه‌ای در مرورگر اصلی کنسول پلی استیشن ویتا یافته‌اند که امکان نصب سیستم‌عامل مستقل را فراهم می‌کند. این حفره جدید باعث شده تا نصب فریمور و هک کنسول PS Vita ساده‌تر شود و بتوان بدون نیاز به اتصال کنسول به کامپیوتر و انتقال اطلاعات از طریق کابل، فایل فریمور را به‌طور مستقیم از اینترنت دانلود کرد و سپس کنسول را هک کرد و بتوان از بازی‌های آن استفاده کرد.

راه‌حل اصلی هک PS Vita مبتنی بر حفره‌ای در نرم‌افزار است که اجازه‌ی جایگزین کردن سیستم‌عامل اصلی را می‌دهد. کاربران لازم بود که کنسول خود را به‌صورت مستقیم به کامپیوتر متصل کنند. درایور دستگاه روی ویندوز نصب شود و سپس از طریق یک برنامه مخصوص، فایل‌های لازم برای هک پلی استیشن ویتا به حافظه کنسول منتقل شود. حفره‌ای که در مرورگر کنسول پیدا شده، اجازه می‌دهد تا تمامی فرایند بدون نیاز به کامپیوتر طی شود. کاربران کافی است آدرس سایت ویژه را وارد کنند و در نهایت فایل‌ها را دانلود کنند و سیستم‌عامل را جایگزین کنند.

حفره جدید که HENlo نام دارد، تمامی فریمورهای رسمی از جمله 3.74 را هم پشتیبانی می‌کند. دیگر لازم نیست از برنامه Content Manager استفاده کنید و اتصال به کامپیوتر در این روش حذف می‌شود. گفتنی است این روش هنوز در مرحله آزمایش است و ممکن است برای تمام کاربران جواب ندهد. در قسمت بعدی مطلب به نحوه هک PS Vita توسط حفره مرورگر موسوم به HENlo خواهیم پرداخت. البته این فرایند همان نصب HENkaku است و روش تازه‌ای به‌حساب نمی‌آید.

نحوه هک PS Vita با روش HENlo

برای شروع هک پلی استیشن ویتا کافی است به مرورگر موجود روی کنسول بروید. پس از اجرای مرورگر، دو آدرس وب‌سایت را می‌توانید وارد کنید. این دو آدرس در زیر قرار داشته‌اند. گفتنی است آدرس اول، روش ساده‌تری است. پس از ورود به وب‌سایت که حتماً باید با مرورگر کنسول آن را باز کنید، چند گزینه روبه‌روی شماست. دقت کنید که این فرایند چند دقیقه بیشتر طول نمی‌کشد. البته یک سری برنامه‌ها باید نصب کنید که اندکی فرایند هک کنسول را طولانی می‌کند.

https://deploy.psp2.dev
http://vitawiki.xyz/henlo/

برای شروع آدرس وب‌سایت را در مرورگر کنسول PS Vita وارد کنید. سپس تصویری مشابه زیر را خواهید دید. گزینه اول و همان نصب HENkaku را انتخاب کنید. پس از آنکه این فریمور روی کنسول شما نصب شد. می‌توانید به نصب VitaDeploy بپردازید و سپس با ورود به برنامه VitaDeploy که روی کنسول شما نصب شده است، اپ Vitashell را دریافت کنید و سپس فرایند مشابه روش هک قبلی را دنبال کنید. خواهید دید که کنسول به‌سادگی هک می‌شود.

PS Vita به عمر خود پایان داد: خداحافظی با کنسول قدیمی

روش هک اصلی که از طریق اتصال کنسول به کامپیوتر است، همچنان پیشنهاد می‌شود و ممکن است که در این حالت، برنامه‌های اشتباه را دانلود کنید. هک کنسول PS Vita به شما اجازه نصب غیرقانونی بازی‌ها را می‌دهد. همچنین می‌توانید از حافظه میکرو اس‌دی استفاده کنید و این کنسول را به‌طور کامل زنده کنید.

منبع: DualShockers

نوشته هک کنسول PS Vita ساده‌تر شد + آموزش هک با روش HENlo اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.