پارکور Assassin’s Creed Mirage مشابه بازی‌های اتزیو است

پارکور Assassin’s Creed Mirage مشابه بازی‌های اتزیو است

تریلر تازه‌ای به پشت‌صحنه تولید بازی Assassin’s Creed Mirage پرداخته است و طبق گفته یوبی‌سافت، نحوه پارکور در این بازی به‌عنوان اساسینز کرید اولیه و اتزیو شباهت دارد. این ویدیو جدید نشان می‌دهد که روند بازی اساسینز کرید میراژ خطی است و اینکه تجربه‌ای مخفی‌کاری ارائه می‌شود که با عناوین اکشن جهان‌باز اخیر مانند اساسینز کرید والهالا تفاوت اساسی دارد.

تریلر جدید نشان می‌دهد که بازی جدید مشابه Assassin’s Creed 2 و Assassin’s Creed Brotherhood ساخته شده است. مارکو مارسکا، طراح ارشد بازی در مورد نحوه پارکور در بازی میراژ می‌گوید: «در مورد پارکور ما از بازی‌های قبلی‌ الهام گرفتیم و تصمیم گرفتیم تا روی راحتی و پویایی تأکید کنیم. یادگیری و تبحر در پارکور بازی میراژ ساده است. رویکرد ما به بازی‌های اتزیو شبیه است که تماماً روی حفظ جریان و شتاب حرکت متمرکز بود و طراحی بیشتر حول و حوش ارتفاع انجام شده بود.»

وی در ادامه افزود: «بسیاری از المان‌های بازی‌های گذشته از جمله آویزان شدن از گوشه‌ها، امکان پریدن روی اجسام و بالا رفتن سریع و رسیدن به ارتفاع برمی‌گردند.» ویدیو جدید نشان می‌دهد که قابلیت‌های تازه‌ای هم به جنبه پارکور Assassin’s Creed Mirage اضافه می‌شوند. برای نمونه می‌توان فاصله میان دو پشت‌بام ساختمان را پیمود و همچنین از میله‌هایی برای تاب خوردن و پریدن به نقاط دیگر استفاده کرد. بسیم همچنین شخصیت سریع‌تر و فرزتری است و آزادی عمل بیشتری نسبت به کاراکتری مانند Eivor دارد. انیمیشن‌ها با تمرکز روی آزاد عمل، سرعت حرکت و پرش طراحی شده‌اند.

پارکور بازی Assassin’s Creed Mirage

انیمیشن‌های قتل نیز به بسیم کمک می‌کنند تا هر دشمن را به شکل متفاوتی به قتل برساند. روند مخفی‌کاری نیز مشابه بازی‌های اولیه این سری است. همچنین هوش مصنوعی دشمنان بهتر شده است و آن‌ها می‌توانند سریعاً شما را پیدا کنند. قابلیت مخفی شدن در میان مردم نیز بازگشته است. یکی از قابلیت‌های جذاب اساسینز کرید میراژ نیز امکان به‌ خدمت گرفتن گروهی از مردم است تا از چنگ سربازها فرار کنید. برای نمونه این گروه از مردم را همراه خود می‌برید و در میان آن‌ها خود را گم می‌کنید تا بقیه شما را شناسایی نکنند.

رتبه بندی بازی‌ های Assassin’s Creed

سیستم مخفی‌کاری مدت‌هاست از بازی‌های اساسینز کرید پاک شده است و بیشتر یک روند آزادانه و ماجراجویانه اتخاذ شده است. این بازی به ریشه‌های سری باز می‌گردد و به همین دلیل شاهد تغییرات بزرگی خواهیم بود. باید منتظر انتشار بازی بمانیم تا ببینیم آیا واقعاً پارکور Assassin’s Creed Mirage شبیه‌ عناوین اتزیو است یا اینکه تنها به آن شباهت جزئی دارد. منتظر دریافت اساسینز کرید میراژ در روز دوازدهم اکتبر (20 مهر ) برای کنسول‌های خانگی و کامپیوتر باشید.

منبع: GamesRadar

نوشته پارکور Assassin’s Creed Mirage مشابه بازی‌های اتزیو است اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.