گیم پلی جدید بازی Assassin’s Creed Mirage منتشر شد

گیم پلی جدید بازی Assassin’s Creed Mirage منتشر شد

در حالی که تنها چند ماه تا انتشار بازی جدید اساسینز کرید باقی مانده است، در جریان رویداد Ubisoft Forward، گیم پلی جدید بازی Assassin’s Creed Mirage به نمایش گذاشته شد.

در جریان تریلر جدید بازی اساسینز کرید میراژ نشان داده می‌شود که چگونه پس از آن که رهبر گروه Hidden Ones، بسیم را نجات می‌دهد، این فرد به عضویت گروه مذکور در می‌آید. پس از این تریلر داستانی، شرکت یوبی سافت بخش‌هایی از گیم پلی بازی Assassin’s Creed Mirage را به نمایش می‌گذارد.

مورد انتظارترین بازی های سال 2023

در ابتدای این ویدیو نشان داده می‌شود که بسیم به منظور فرار از دست دشمنانش می‌تواند یک سازه را تخریب کرده و با ایجاد گرد و خاک، دید آن‌ها را با مشکل رو‌به‌رو کند. سپس او با استفاده از مهارت‌های پارکور خود از روی سقف‌ها عبور کرده و خود را به محل استقرار Hidden Ones می‌رساند. در این محل پس از صحبت با دیگر شخصیت‌ها از جمله روشن، رهبر Hidden Ones، این امکان در اختیار بسیم قرار می‌گیرد که از سلاح جدیدی استفاده کند.

در ادامه بسیم برای انجام ماموریت خود به صورت مخفیانه وارد یک مکان محافظت‌شده می‌شود. با از بین بردن نگهبانان و به کمک عقاب، بسیم می‌تواند هدف را شناسایی کند. در انتها این اساسین با حذف هدف موردنظر و فرار از دست نگهبانان، ماموریت خود را به پایان می‌رساند.

Assassin’s Creed Mirage دوران پیش از والهالا را روایت می‌کند

بازی Assassin’s Creed Mirage که داستان حضور بسیم ابن اسحاق در گروه Hidden Ones پیش از سفر به سمت انگلستان در بازی Assassin’s Creed Valhalla را روایت می‌کند، زمینه‌ساز بازگشت سری اساسینز کرید به ریشه‌هایش است. در حالی که بازی‌های اخیر این مجموعه در جهت ارائه تجربه‌های نقش‌آفرینی و اکشن حرکت کرده‌اند، بازی اساسینز کرید میراژ مبتنی بر مخفی‌کاری، فریب و استفاده از تجهیزات مختلف است.

بازی Assassin’s Creed Mirage می‌تواند برای طرفداران بازی‌های اولیه سری اساسینز کرید جذاب باشد، زیرا در این اثر شاهد بازگشت تعدادی از اسلحه‌های کلاسیک مثل بمب‌های دودزا، پرتاب چاقو و سم خواهیم بود. بسیم همچنین از سرعت بالایی برخوردار است و می‌تواند چندین دشمن را پشت سر هم از بین ببرد.

بازی Assassin’s Creed Mirage در تاریخ 12 اکتبر 2023 (20 مهر 1402) روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و کامپیوتر منتشر خواهد شد.

منبع: Gamespot

نوشته گیم پلی جدید بازی Assassin’s Creed Mirage منتشر شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.