گیم پلی Avatar: Frontiers Of Pandora آنلاین و کوآپ خواهد بود

by | 0 Comments | 1402/01/14

صفحه توییتر ScriptLeakR6 که تابه‌حال اطلاعات زیادی از بازی‌های یوبی‌سافت فاش کرده، اطلاعاتی اندک از گیم پلی Avatar: Frontiers Of Pandora را لو داد. طبق گفته وی، بازی آواتار شرکت یوبی‌سافت دارای نوعی از گیم‌ پلی آنلاین گروهی به شکل کوآپ است. او هیچ اطلاعات دیگری در اختیار علاقه‌مندان قرار نداده و مشخص نیست آیا نیاز به تجربه آنلاین بازی وجود دارد یا اینکه تمرکز بازی روی تجربه داستانی و فردی است.

یکی از کاربران از این افشاگر پرسید که آیا قرار است روند بازی آنلاین و کوآپ باشد یا اینکه تنها یک سری المان‌های آنلاین در آواتار استفاده شده است. این افشاگر اعتراف کرد که چیزی در این مورد نمی‌داند. در حال حاضر مشخص نیست آیا المان‌های آنلاین بخش اساسی بازی خواهند بود و نیاز به اتصال اینترنت برای تجربه بازی وجود دارد یا خیر. با توجه به آنکه وی اطلاعات درستی از بازی‌های یوبی‌سافت فاش کرده، می‌توان به افشاگری جدید او استناد کرد. ScriptLeakR6 فردی است که کاور بازی اساسینز کرید میراژ را قبل از معرفی فاش کرده بود و یوبی‌سافت را مجبور به رونمایی از بازی کرد.

این فرد مدعی است که بازی Avatar: Frontiers Of Pandora دارای سیزن پس است و همچنین پک ارز رایج بازی است. این بدین معنی است که بازی‌کنان باید در طی گشت و گذار در دنیای بازی به جمع‌آوری آیتم بپردازند و سعی کنند هر بار تجهیزات خود را ارتقاء دهند. روندی که بیشتر شبیه بازی Far Cry 6 است و به نظر می‌رسد که یوبی‌سافت از بازی‌های قبلی خود الگوبرداری کرده است. در عین حال قابلیت تغییر ظاهر آیتم‌ها مانند سلاح و لباس شخصیت وجود دارد. بازی‌کنان می‌توانند آیتم‌ها را به‌صورت آنلاین بخرند یا از سیزن پس برای دریافت آن‌ها استفاده کنند. شکلی از یک سرویس آنلاین برای آواتار استفاده شده است.

گیم پلی Avatar: Frontiers Of Pandora

از دیگر جزئیات گیم پلی Avatar: Frontiers Of Pandora باید به وجود دو حالت اصلی اشاره کرد. در یکی از حالات می‌توانید به‌عنوان انسان بازی کنید. بازی در حالت انسانی به یک شوتر اول‌شخص سنتی با تفنگ‌های مدرن تبدیل می‌شود. حالت دوم، کنترل یک Na’vi را در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید از سلاح‌های قدیمی مانند نیزه و تیر و کمان استفاده کنید. در صورتی که این گفته‌ها صحیح باشند، یوبی‌سافت در طی این چند سال سعی کرده تا المان‌های لایو سرویس را به بازی آواتار اضافه کند.

بهترین بازی های جهان‌‌باز تمام دوران

طرفداران یوبی‌سافت انتظار یک بازی کاملاً آفلاین و داستانی را داشتند. به نظر می‌رسد که بازی Avatar: Frontiers Of Pandora تفاوت‌های اساسی با انتظار بازی‌کنان دارد و روی جنبه‌های آنلاین تمرکز کرده است. گفتنی است بازی جوخه انتحار به دلیل استفاده از المان‌های لایو سرویس مورد انتقاد قرار گرفته است. راک‌استدی که متخصص ساخت بازی‌های آفلاین بود، ترجیح داده تا یک بازی کاملاً آنلاین بسازد.

منبع: DualShockers

نوشته گیم پلی Avatar: Frontiers Of Pandora آنلاین و کوآپ خواهد بود اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close