یوبی سافت بازی The Crew Motorfest را معرفی کرد

by | 0 Comments | 1401/11/12

شرکت یوبی‌سافت رسماً از شماره جدید مجموعه بازی رانندگی The Crew رونمایی کرد. بازی‌کنان این بار فرصت مسافرت به جزیره هاوایی و راندن در جاده‌های استوایی را تجربه کنند. بازی The Crew Motorfest رویدادهای ویژه‌ای را در کنار مسابقات متنوع ارائه می‌کند. محتوای زیادی برای بازی در نظر گرفته است و این محصول قرار است امسال برای کنسول‌های نسل جدید، نسل هشتم و کامپیوتر منتشر شود.

بازی‌کنان می‌توانند خیابان‌های شهر هونولولو در جزیره هاوایی را بپیمایند و همچنین از فضای بازی لذت ببرند. بخش‌های متنوعی از جمله جاده‌های کوهستانی، مناطق آتش‌فشانی و سواحل ویژه طراحی شده‌اند تا بازی‌کننده حس تکرار را از خود دور کند و هر بار، تازه‌تر بازی را ادامه دهد. طراحی نقشه به نظر به بازی Forza Horizon 5 شباهت دارد و مناطقی مشابه هم طراحی شده‌اند. بازی‌کنان همچنین به تنوعی از خودروهای زیاد دسترسی دارند و می‌توانند مسابقات را با آخرین مدل از اتومبیل‌های اسپرت طی کنند.

یوبی‌سافت در توصیف بازی جدید آن را به یک فستیوال تشبیه کرده است و اینکه فرهنگ پیرامون خودروها، The Crew Motorfest را به یک بازی غنی تبدیل خواهد کرد. این بازی بر اساس نسخه‌های پیشین ساخته شده است و می‌خواهد که بهترین تجربه جهان‌باز را در این سری ارائه کند. نقشه‌ی بازی به همین دلیل با تنوع خاصی ساخته شده است و می‌توانید هم در جاده و هم در مناطق کوهستانی و جنگلی برانید و طعم رانندگی آف‌رود را با خودروهایی مانند جیپ بچشید.

معرفی بازی The Crew Motorfest

قلب بازی The Crew Motorfest یک فستیوال فرهنگی است و در قالب آن، هر بار یک مسابقه جدید در بخش تازه‌ای را تجربه خواهید کرد. علاوه بر مسابقات رسمی، می‌توانید در چالش‌های تازه هم شرکت کنید و اگر تمام محتوا را هم چشیدید، چه‌بهتر که مسابقات مخصوص خود را طراحی کنید و دوستانتان را هم دعوت کنید. معرفی بازی جدید در حالی انجام می‌شود که خبرهای خوبی از یوبی‌سافت به گوش نمی‌رسد. این شرکت چندین پروژه را لغو کرده است و آینده بازی Skull and Bones هم مشخص نیست. در عین حال خبرهایی در مورد ساخت Far Cry 7 به گوش می‌رسد و تمرکز این ناشر فرانسوی روی بازی‌های پرطرفدار خواهد بود.

بهترین بازی های مسابقه ای کامپیوتر

یوبی‌سافت به دنبال آن است که بازی جدید The Crew Motorfest را سال 2023 و برای کنسول‌های پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و کامپیوتر منتشر کند. تاریخ دقیق بازی مشخص نیست و همچنین احتمال تأخیر هم وجود دارد. گفتنی است بازی جدید یک اثر میان‌فصلی به‌حساب می‌آید و مخصوص نسل نهم نخواهد بود. در حال حاضر مشخص نیست چه تغییراتی در روند بازی پیش آمده است. The Crew 2 آخرین شماره این سری است که در سال 2018 منتشر شد.

منبع: GameSpot

نوشته یوبی سافت بازی The Crew Motorfest را معرفی کرد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close