اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

زندگی نامه آنتونی رابینز

آنتونی رابینز یکی از بزرگترین و الهام بخش ترین نویسندگان حوزه موفقیت فردی را میشناسید؟ راز موفقیت او را چطور میدانید؟ اراده ای پولادین، اعتماد به نفس بالا و عزت نفس سالم، تلاش و پشتکار، هوش، اعتقاد به قانون جذب ، به راستی چه چیزی آنتونی رابینز را آنقدر مشهور کرد که کتاب های آن میلیون ها خواننده در سراسر جهان داشته باشد؟ در این مقاله از سری مقالات سایت راز موفقیت به بررسی بیوگرافی و معرفی کتاب های آنتونی رابینز میپردازیم تا راز موفقیت او را کشف کنیم.

سخنان و جملات آنتونی رابینز ، الهام بخش ترین جملات موفقیت - باشگاه موفقان | مرجع آموزش کارآفرینان

تونی رابینز که با نام کامل آنتونی رابینز شناخته می‌شود، یک مربی زندگی، گوروی خودیاری و سخنران انگیزشی است که به خاطر کتاب‌های «قدرت نامحدود» و «غول درون خود را بیدار کنید» شهرت یافته است.اما واقعا چه چیزی او را تا این اندازه به فرد مشهوری تبدیل کرد؟ آیا عزت نفس بالایی داشت؟ آیا هوش فوق العاده ای داشت و یا چیز های دیگر؟ با این مقاله همراه ما باشید تا با خواندن زندگی‌نامه آنتونی رابینز بدانید آنتونی رابینز کیست ؟ و اطلاعات مفصلی راجع‌ به زندگی‌ وی به دست آورید. آنتونی رابینز سمینارهای مشهوری با نام های «قدرت درون خود را آزاد کن» و «دانشگاه خبرگی» برگزار کرده است. او دربارۀ موضوعاتی همچون سلامت و انرژی، شکستن ترس‌های رایج، افزایش ثروت، استفادۀ بهینه از منابع موجود، حفظ و تقویت روابط و ارتباطات سخنرانی می‌کند و مطلب می‌نویسد. آنتونی رابینز با جان ران ، کار کرد و از او آموخت که درک و سخت‌کوشی اساس موفقیت و خوشبختی است. بدین ترتیب بود که به سخنرانی انگیزشی علاقه پیدا کرد و وارد این حوزه شد. آنتونی رابیــــنز از طریق سخنرانی‌های «پیاده‌روی روی آتش» و حضور در مجله‌های مانند تایم، نیوزویک، فورچون، فوربز، لایف، جی‌کیو، ونتی فِیر، بیزینس ویک و غیره، شهرت فراوانی به دست آورد. همچنین در شبکۀ اُون به همراه اوپرا وینفری به مجری‌گری برنامۀ «کلاس زندگی اوپرا» پرداخت. او یک کارآفرین موفق است و به عنوان مدیر چندین شرکت هتل‌داری، آموزشی، رسانه‌ای و خدمات تجاری در سراسر دنیا به فعالیت می‌پردازد. آنتونی رابینز «مرکز مداخلۀ استراتژیک رابینزمادانز» را بنیانگذاری کرد که برنامه‌ها و دوره‌هایی با هدف درمانی ارائه می‌دهد.

 

جملات ناب و انرژی زا از آنتونی رابینز | سخنان کوتاه و زیبای آنتونی رابینز

نتونی رابینز در سال ۱۹۸۲ با بَکی که از ازدواج قبلی خود یک دختر داشت، ازدواج کرد و بعد از ازدواج دخترش جولی را نیز نزد خود بزرگ کرد. نهایتا در سال ۲۰۰۱ این ازدواج خاتمه یافت و در همان سال آنتونی با  سیج ازدواج کرد. درآمد سالانه ی آنتونی رابینز چیزی حدود ۳۰ میلیون دلار است و وی معتقد است این درآمد را تنها مدیون اندیشه قدیمی خود است که میگوید، ذهن انسان می تواند از پس موانع عبور کند. وی در یکی از سخنرانی های خود عنوان کرد که در ابتدای شروع فعالیت حرفه ای خود هیچ کس حتی به رایگان حاضر نبود تا به سخنان آنتونی رابینز گوش بسپارد. اما او امروزه یکی از بزرگترین سخنرانان موفقیت جهان است که شرکت هاورارد بیزنس کل دارایی اش را در حدود ۵۰۰ میلیون دلار تخمین زده است.

آنتونی رابینز

شروع زندگی حرفه ای آنتونی

 

آنتونی رابینز حرفه خود را با ارتقا دادن سمینارهای انگیزشی جیم ران آغاز کرد. جیم ران یک سخنران انگیزشی، نویسنده و کارآفرین بود. جیم ران به آنتونی رابینز آموخت که خوشبختی و موفقیت به این ربطی ندارد که شخص چه چیزهایی در زندگی دارد، بلکه بر اساس کارهایی تعیین می‌گردد که فرد با منابع موجود در زندگی‌اش انجام می‌دهد. آنتونی رابینز از او الهام گرفت و مربی‌گری زندگی را آغاز نمود. او آموزش و تدریس را در برنامه زبان‌شناسی عصبی (NPL) و هیپنوتیزم اریکسونی آغاز کرد. یکی از بانیان NPL او را در این زمینه آموزش داد. در سال 1983 از تولی بورکان که پدر جنبش پیاده‌روی روی آتش محسوب می‌شود، پیاده‌روی روی آتش را یاد گرفت و آن را در سمینارهای خود به کار بست. حرفۀ آنتونی رابینز به عنوان یک گوروی خودیاری زمانی به اوج رسید که فروش‌ برنامه‌هایش را از طریق کتاب و تبلیغات [اطلاعاتی] در تلویزیون آغاز کرد. آنتونی رابینز به عنوان «مربی بهترین عملکرد» شهرت یافت و توجه زیادی را به خود معطوف نمود. سال 1987 شروع انتشار کتابهای آنتونی رابینز بود که در ادامه درباره کتابهای او صحبت خواهیم کرد.

 1. تسلط بر کسب و کار
 2. موفقیت نامحدود در ۲۰ روز
 3. قدرت درونتان را آراد کنید
 4. آموزه های استاد
 5. تغییرات ماندگار
 6. چرخه موفقیت
 7. زمانی برای زندگی
 8. چگونه صحبت کنیم تا هرکسی را تحت تاثیر قرار دهیم
 9. تنزل ناپذیر
 10. امتیاز نهایی
 11. رژیم پاکسازی با آنتونی رابینز
 12. کنترل زندگیتان را به دست بگیرید
 13. کنجکاوی در سرنوشت
 14. زندگی با عشق
 15. اهرم های خوشبختی
 16. پرسش های کوانتومی
 17. راز موفقیت
 18. ۱۰ قانون موفقیت آنتونی رابینز
 19. چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم
 20. سرسختی در زمین پول آفرینی
 21. هیولای درونتو پیدا کن
 22. ماشین پولسازی
 23. چگونه هیولای پول و ثروت بشوم
 24. ۳۶۵ گام به سوی موفقیت
 25. شکست ناپذیر
 26. توصیه های غذایی آنتونی رابینز
 27. نامه هایی از یک دوست

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید