دوره جامع نوابغ اینستاگرام برای چه کسانی مناسب است؟

 دوره جامع نوابغ اینستاگرام برای چه کسانی مناسب است؟

 

متخصصین و مدرسانی که می خواهند در اینستاگرام برند شخصی خودشان را توسعه دهند.

خانم هایی که می خواهند محصولات خانگی یا دست ساز خودشان را در اینستاگرام به فروش برسانند.

افرادی که فروشگاه یا مغازه ای دارند و می خواهند از طریق اینستاگرام مشتریان بیشتری برای فروشگاه خودشان پیدا کنند.

افرادی که می خواهند از طریق ارائه خدمات بازاریابی اینستاگرام به شرکت ها، برای خودشان یک شغل جانبی ایجاد کنند.

 

چگونه دختر سنگ فروش از طریق اینستاگرام میلیونر شد…

 

خانم فرشته توتچی، دختر جوانی است که توانسته با فعالیت در اینستاگرام درآمد فوق العاده ای را برای خودش ایجاد کند.

فرشته توتچی یک دختر خوش ذوق است که به کار نقاشی علاقه زیادی داشت.

او تصمیم گرفت کارهای نقاشی خودش را در اینستاگرام قرار بدهد تا بتواند با فعالیت در اینستاگرام مشتریانی را برای خودش جذب کند.

بعد از یک مدت کوتاه، اینستاگرام کار خودش را کرد…جامع نوابغ اینستاگرام برای چه کسانی مناسب است؟

خانم توتچی توانست بعد از مدتی به درآمد بالای 5 میلیون تومان در ماه برسد و گاهی اوقات آنقدر سفارش داشت که میگفت نمی تواند سفارش جدیدی قبول کند و مشتریان زیادی در صف می ماندند تا بتوانند سفارش خودشان را ثبت کنند.

خانم توتچی پس از مدتی توانست کار خودش را توسعه دهد و الان یک سالن عقد خیلی شیک و زیبا دارد که درآمد فوق العاده ای را از این کسب و کار خودش به دست می آورد. حالا او علاوه بر نقاشی روی سنگ، تمام تجهیزات مراسم عقد و عروسی را نیز درست می کند و خیلی راحت آنها را در اینستاگرام می فروشد.

قطعا شما هم توانایی ها و علائق قدرتمندی دارید که می توانید با انجام آنها، به درآمد برسید. باور کنید که شما هم می توانید مانند خانم فرشته توتچی، به رویاهای خودتان برسید و درآمد فوق العاده ای را برای خودتان ایجاد کنید.

فکرش را بکنید، کاری را انجام می دهید که عاشقش هستید و مشتریانی دارید که خیلی راحت برای کار شما پول پرداخت می کنند. میلیونر شدن در اینستاگرام اصلا سخت نیست، فقط کافیست فرمول 7 مرحله ای دوره یک ماهه نوابغ اینستاگرام را پیاده سازی کنید تا بتوانید به راحتی میلیونر شوید.

کدومیک از سوالات زیر براتون پیش اومده؟!

آموزش فروش   آیا مغازه و کسب و کار سنتی و فیزیکی دارید و دوست دارید با استفاده از اینستاگرام فروش خودتان را افزایش دهید؟ دوست دارید از بقیه هم صنفی های خود پبشی بگیرید؟

آموزش فروش  آیا مدرس یا متخصص هستید و می خواهید برند شخصی خودتان را در اینستاگرام بسازید و از طریق فروش اطلاعات، سخنرانی و یا مشاوره درآمدزایی کنید؟

آموزش فروش   آیا هنرمند هستید و می خواهید با فروش محصولات هنری یا دست ساز خودتان حتی در منزل خود کسب درآمد کنید و یک زندگی آزادانه را تجربه کنید؟

آموزش فروش   آیا مدت ها است که در اینستاگرام فعالیت می کنید، محتوا منتشر می کنید اما هنوز نتیجه چشم گیری نداشته اید؟

اگر جواب شما به سوالات بالا بله است، در جای درستی هستید، چون ماه ها پیش دقیقا همین سوالات دغدغه من بود. به همین خاطر شروع به مطالعه کتابها و دوره های مختلف انگلیسی کردم تا اینکه بفهمم چجوری باید تو اینستاگرام فعالیت هدفمند داشته باشم و درآمدزایی کنم.

بعد از یک سال فعالیت تونستم بیش از 100 میلیون تومان از اینستاگرام درآمدزایی کنم. بعد از اینکه خودم تونستم نتیجه بگیرم، تجربیات و اطلاعاتم رو دسته بندی کردم و دوره ی جامع نوابغ اینستاگرام رو ساختم. نتایج دانشجویان این دوره عالی بود. چند تا از اونها در حین دوره تونستن چند میلیون درآمدزایی کنند و این اثبات کرد که سیستم این دوره درست کار می کنه

برای خریدن محصول دوره جامع قبیله سازی انستاگرام کلیک کنید

برای ورود به پیج اف تی اپیک کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close