ماجراجویی جدید مهدی طارمی در اروپا

ماجراجویی جدید مهدی طارمی در اروپا

مهدی طارمی، ستاره ایرانی باشگاه پورتو، بعد از درخشش در لیگ پرتغال و البته بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا، از امشب مهیا می‌شود تا در دیداری از سری رقابت‌های لیگ اروپا و جدالی حساس با لاتزیو به میدان برود. این اولین ماجراجویی مهدی طارمی در لیگ اروپا‌ست. ستاره ۲۹‌ساله تیم ملی ایران، پیش از این با پورتو در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرده و مقابل تیم‌های سرشناسی همچون چلسی، لیورپول و یوونتوس گل‌زنی کرده است.

او در این فصل هم با پورتو در هر شش بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان به میدان رفت که در نهایت با زدن یک گل و دادن یک پاس گل به کارش پایان دهد. پورتو در روز آخر با قبول شکست مقابل اتلتیکو، از صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باز‌ماند و به لیگ اروپا رسید. البته مهدی در این فصل از رقابت‌های لیگ پرتغال هم نمایش قابل‌قبولی با آبی و سفیدپوشان داشته و تا به الان بعد از ۲۱ بازی موفق شده ۱۲ گل بزند و هشت پاس گل هم بدهد. تأثیر‌گذاری مستقیم روی ۲۰ گل آن‌هم در ۲۱ مسابقه در رقابت‌های لیگ پرتغال، از این ستاره ایرانی، یک چهره سرشناس در فوتبال پرتغال و همچنین خط حمله تیم پورتو ساخته است.

آرزوهای زیبای مهدی طارمی برای سال جدید/عکس - خبرآنلاین

طارمی در آخرین بازی پورتو که با تیم رده دوم جدول یعنی اسپورتینگ برگزار شد، ستاره بی‌چون‌و‌چرای تیمش بود. در آن بازی، پورتو ابتدا با دو گل از تعقیب‌کننده‌اش در جدول رده‌بندی عقب افتاد، ولی با درخشش طارمی که یک پاس گل داد و یک بار هم موفق به گل‌زنی شد، این بازی نهایتا با نتیجه مساوی ۲-۲ به پایان رسید تا طارمی یک بار دیگر کیفیت بی‌نظیرش در این تیم پرتغالی را نشان دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close