اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

نقد سریال پسران/THE BOYS

Everything we know about The Boys season 3 | Tech Advisor

سریالی که اگر خیلی ها هم ندیدن الان ترند اینستاگرام شده و کلی طرفدار داره اومدبم که بررسی کنیم این سریال حال به هم زن که اصلا خوشم نمیاد از این سریال(ابته این عقیده شخصی خودمه)

سریال The Boys گرچه پُر از ابرقهرمانانِ دروغین است، اما خودِ سریال همچون ابرقهرمانِ راستینی است که با روایتِ ضدجریانِ اصلی‌اش، ما را از چنگالِ مارول و دی‌سی نجات می‌دهد. همراه زومجی باشید.

«پسران» قطعا سریالِ بی‌عیب و ایرادی نیست، اما به‌عنوانِ جدیدترین سرگرمی ابرقهرمانی دورانِ فرمانروایی اقتباس‌های کامیک‌بوکی، حکمِ یک نفسِ حقیقتا تازه را دارد. محصولِ شبکه‌ی آمازون شاید اُکسیژنِ خالص نباشد، اما وقتی که در فضایی گرفتار شده‌ای که همچون اتاق‌های گازِ نازی‌ها، گازهای سمی و مرگبار به درونِ ریه‌هات شلیک می‌شود، طبیعتا هوای کثیفِ مرکزِ تهران در مقایسه با آن، به مثابه‌ی نفس کشیدن در عمقِ جنگل‌های شمال می‌ماند. «پسران» در عصرِ فرمانروایی دیکتاتورگونه‌ی فیلم‌ها و سریال‌های ابرقهرمانی مارول و دی‌سی بر حوزه‌ی سرگرمی، حکم یک شهروندِ عصبانی و طغیان‌گر را دارد با یک کوله‌پشتی پُر از کوکتل مولوتف، دهانی که چیزی جز فحش‌های آب‌نکشیده از ته حلقش همراه‌با تُف و آب‌دهان به بیرون شلیک نمی‌شوند و روحیه‌‌ی آنارشیستی و از کوره در رفته‌ای که از مدت‌ها تحمل کردنِ سرکوب و خستگی، سرچشمه گرفته است و کلِ وجودش را شعله‌ور کرده می‌ماند.

معرفی سریال ضد ابر قهرمانانه The Boys | طرفداری

سریال The Boys تقلیدی واضح از شخصیت‌های ابرقهرمانی و تصویرسازی معمولی است که سابقه طولانی در کتاب‌های مصور، تلویزیون و فیلم‌ها دارند. تیم ابرقهرمانی داستان، the Seven، که کاراکتر هوملندر را به عنوان نسخه شیطانی سوپرمن به تصویر می‌کشد، از سبک سینمایی زک سیندر الهام می‌گیرد.

زک اسنایدر به دلیل بازسازی شخصیت سوپرمن در فیلم Man of Steel در سال ۲۰۱۳ شاخته می‌شود. رنگ‌های تیره و نوع طراحی لباس ابرقهرمانی شخصیت‌ها سریال The Boys همه از فیلم‌های اسنایدر الهام گرفته‌ شده‌ است. لباس ابرقهرمانی کویین مِیوْ تقریباً تقلیدی است مو به مو از زره زن شگفت انگیز با بازی گل گدوت. پوستر تبلیغاتی The Boys با حضور اعضای گروه Seven نیز به پوسترهای شخصیت‌های لیگ عدالت زک سیندر اشاره دارد.

دیدگاهتان را بنویسید