اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

اسپایدرمن راهی به خانه نیست

فیلم Spider-Man: No Way Home ششمین فیلم پر فروش تاریخ شد

 

فیلم Spider-Man: No Way Home با فروش این آخر هفته خود، توانسته تا در جایگاه ششم پُرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ قرار بگیرد.

فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) با وجود نگرانی‌ها در مورد ویروس کرونا، توانسته تا موفقیت بسیار بزرگی در گیشه بدست بیاورد. این فیلم به تازگی به ششمین فیلم پر فروش تاریخ سینما تبدیل شده است.

این فیلم با بازی تام هالند (Tom Holland) در نقش اصلی است و سومین فیلم از سه‌گانه مرد عنکبوتی و همچنین ششمین حضور این کاراکتر در دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود. هر چند، این کاراکتر در صحنه پس از تیتراژ فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید (Venom: Let There Be Carnage) نیز دیده شده است.

این فیلم که بیست و هفتمین فیلم از دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود، توانسته تا موفقیت بسیار بزرگی در گیشه بدست بیاورد. این فیلم در فروش جهانی خود، مبلغ ۱.۶۹ میلیارد دلار بدست آورده است. از همین رو، موفق شده تا به ششمین فیلم پر فروش تاریخ سینما بدون احتساب تورم تبدیل شود.

فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، در هفته گذشته، نتوانسته بود تا صدر جدول باکس آفیس را بدست بیاورد اما این هفته با بدست آوردن فروش ۱۴ میلیون دلاری در داخل آمریکا، موفق شده تا بار دیگر به صدر باز گردد. این فیلم در ماه دسامبر سال ۲۰۲۱ میلادی روی پرده سینماها اکران شده است.

از آن زمان، در داخل آمریکا به فروش ۷۲۱ میلیون دلاری دست پیدا کرده و در سینماهای خارج از آمریکا نیز حدود ۹۷۰ میلیون دلار کسب نموده است. مطمئنا استودیو مارول و کمپانی سونی از موفقیت بسیار بزرگ این فیلم خشنود شده‌اند.

فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، پر فروش‌ترین فیلم مرد عنکبوتی در تاریخ سینما نیز محسوب می‌شود. همین نشان دهنده این است که بینندگان همچنان علاقه بسیاری برای این فیلم‌ها و این کاراکتر دارند. به همین دلیل، کمپانی مارول فیلم‌های بیشتری بر اساس این کاراکتر خواهد ساخت.

قرارداد تام هالند با مارول به پایان رسیده اما بنابر گزارش‌ها، چهارمین فیلم مرد عنکبوتی در حال توسعه است و باید دید که آیا قرارداد جدیدی به امضا خواهد رسید یا خیر.