اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

بهترین بازی های شوتر اول شخص

بهترین بازی های FPS تیراندازی اول شخص - مرکز خرید

هر وقت که مشغول لیست کردن بازی‌ها بر اساس یک دسته‌بندی مشخص می‌شویم، اولین قدم، تبیین مفهوم «بهترین» در موضوع مورد نظر است.

در این مورد به خصوص، ما باید شوترهایی را در این لیست جا دهیم که بر اساس مقیاس‌ها و ملاک‌های کاربران امروز، جذاب محسوب می‌شوند. بازی‌ها – به خصوص بازی‌های سه بعدی – سن مشخصی دارند. آن‌ها محصولات یک تکنولوژی هستند که بر اساس آن ساخته می‌شوند. مثلاً برتر دانستن Battlefield V به Battlefield 1 هیچ کمکی به انتخاب یک بازی خوب نخواهد کرد.

30 تا از بهترین بازی های شوتر اول شخص برای کامپیوتر - بهترین بازی های تیراندازی Irabrod

مجموعه بازی‌های کال اف دیوتی قدمتی حدودا 20 سال دارند و بازی‌های بسیار زیادی را در این مدت برای طرفداران عرضه کردند که شاید دوست داشته باشید همه آنها تجربه کنید. اما بگذارید درباره دوران اوج Call of Duty با سری بازی‌های Modern Warfare صحبت کنیم؛ بازی‌هایی که تاثیر بزرگی روی ژانر شوتر اول شخص ایفا کردند. جدا از گیم پلی بسیار هیجان انگیز، چیزی که در موفقیت آن زمان اکتیوژن بسیار تاثیر گذار بود، ارائه داستانی یکپارچه با شخصیت‌های دوست داشتنی بود که در هر 3 نسخه Modern Warfare حضور داشتند.

بلوغ و محبوبیت مجموعه بازی‌های Far Cry از نسخه سوم این مجموعه شروع شد و بعد از آن موفقیت بزرگ آن یوبیسافت بازی‌های بعدی را با کپی پیست همین فرمول و با تغییرات کمی اندک روانه بازار کرد. همه این‌ها باعث شد Far Cry 3 همچنان در صدر بازی‌های این سری بماند. البته اگر قبلا به این مجموعه سری نزده‌اید ممکن است با عنوانین جدیدتر مثل Far Cry 6 هم که بیشترین شباهت را با نسخه سوم دارد، رابطه خوبی برقرار کنید. در واقع تکراری شدن بازی و عدم وجود نوآوری بزرگ صرفا مورد توجه کاربران قدیمی است.

در آینده بازهم کاراکتر Vaas از بازی Farcry 3 را می‌بینیم

هر بازی شوتر ویژگی‌ها و برگ برنده خاص خود را دارد و همه بازی‌هایی که در این لیست آورده‌ایم حتما یک ویژگی بارز دارند که آنها را میان انبوهی از بازی های شوتر اول شخص متمایز می‌کند، اما هیچ‌کدام کرایسیس نیستند!

خصیصه بازی crysis چیزی نیست جز قابلیت‌هایی که به پلیر می‌دهد برای پیشروی در دنیای بازی و از پا در آوردن دشمن‌ها. زره نانویی کرایسیس معروف است و اگر نمی‌دانید چرا چه‌قدر، کافی‌ست همین الان سری به اولین کرایسیس بزنید تا متوجه این شهرت بشوید.

خب دوستان خیلی ممنون که تا آخر این مقاله هم همراهمون بودید حتما نظراتتون رو آخر این مقاله اعلام کنید که خوشحالمون میکنید.

خیلی مخلصیم

_شهریار_

 

دیدگاهتان را بنویسید