اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

بهترین بازی های ترسناک

بهترین بازی های ترسناک آیفون و آیپد های اپل - موبایل کمک

شاید بشه گفت که ژانر ترسناک از بهترین ژانر ها و پرطفدار ترین ها هستند که بازی های کامپیوتری کم در این عرصه کار نکردن و امسال با عرضه بازی های خوب از ژانر ترس و بقا و فریاد و از این حرفا

به چند تا از بهترین این بازی های میپردازیم

من شهریارم و خوشحال میشم تا آخر این مقاله همراهمون باشید.

The Evil Within

بهترین بازی ترسناک

مجموعه‌ی شیطان درون در سال ۲۰۱۴ برای کنسول‌های نسل ۷ و ۸ به همراه کامپیوتر عرضه شد این بازی‌ها توسط شینجی میکامی (Shinji Mikami) ساخته شده است. از کارهای دیگر میکامی می‌توان به رزیدنت اویل و داینو کرایسیس (Dino Crisis) اشاره کرد. شیطان درون به نسبت دو نمونه‌ی قبلی ترسناک‌تر است. به دلیل اینکه عناصر ترس ناگهانی و روانی دارد.

مجموعه‌ی فضای مرده (Dead Space)

Dead Space remake: Everything we know so far | VG247

این مجموعه جنجال های زیادی به پا کرد هم از تریلر این بازی که اول دادن مادر ها بازی کردن و کلی ترسیدن و آخر تریلر هم گفتن که بازی که پدر مادر ها بترسن خوبه!

و فضای به شدت ترسناک و حال به هم زن این بازی خیلی آس و باحال بود که هر کسی توانایی این بازی رو نداره.

مجموعه‌ی مترو ۲۰۳۳ (Metro 2033)

بهترین بازی ترسناک

اولین بازی مترو در سال ۲۰۱۰ عرضه شد. سپس یک ریمستر از همین بازی و دو دنباله دیگر از آن منتشر شد. همه این‌ها توانستند تا تعدادی از بهترین بازی‌های ترسناک را ارائه دهند.

این بازی‌ها بر اساس کتاب‌هایی به همین نام ساخته شده‌اند. نویسنده این کتاب‌ها هم دیمیتری گلوکووسکی (Dmitry Glukhovsky) بود. زمانی که این مجموعه بر اساس کتاب باشد پس داستان و تاریخچه‌ای غنی خواهد داشت. به‌خصوص آخرین بازی این مجموعه به نام مهاجرت (Exodus) بسیار گسترده بود. این مجموعه شما را غرق در دنیای ترسناک خود خواهد کرد. حتی قصد هم ندارد به شما لحظه‌ای استراحت دهد.

سایلنت هیل ۲ (Silent Hill 2)

بهترین عنوان ترسناک

وقتی بحث درباره‌ی ساخت یک دنیای ترسناک می‌شود، سایلنت هیل ۲ می‌درخشد. نمونه‌های کمی در این سبک وجود دارند که دنیای آن‌ها تا اینحد ترسناک و آزار دهنده باشد. اولین بازی این مجموعه از محدودیت‌های پلی‌استیشن ۱ برای ترسناک‌تر شدن استفاده کرد. با این حال شماره دو این مجموعه بود که به‌عنوان یک معیار برای بازی‌های ترسناک به شمار می‌آید.

خب دوستان ممنون که تا آخر همراه ما بودید

منتظر قسمت دوم این مقاله هم باشید

خیلی مخلصیم

دیدگاهتان را بنویسید