اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

دانلود بازی LifeAfter برای اندروید

دانلود بازی LifeAfter برای اندروید

دانلود بازی LifeAfter برای اندروید

دنیایی که در پیش روی انسان‌ها قرارگرفته، زندگی‌شان را به‌طور کامل قرار است که تغییر دهد و وارد دوران جدیدی بکند. شاید فکر کنید که این برهه‌ی زمانی پیش رو بسیار روشن و درخشان خواهد بود، اما اشتباه می‌کنید چراکه به خاطر وجود یک ویروس خطرناک و شایع، زمین دیگر آن مکان قبلی نیست و نخواهد بود؛ اما کورسوی امیدی هنوز باقی‌مانده است تا مبارزه علیه ویروس و جهش‌یافته‌هایی که توسط این ویروس به وجود آمده‌اند، ادامه داشته باشد. بازی اندروید LifeAfter که در سبک نقش‌آفرینی و توسط استودیوی تولید محتوا NetEase Games تهیه و تولید گشته است، قرار است ما را به این فضای تاریک منتقل کرده و ما را با ابعاد جدیدی از این نوع بازی‌ها آشنا بنماید.

تجربه‌ای منحصر به‌فرد با دانلود بازی LifeAfter

بعد از دریافت سیگنالی عجیب و ضعیف از یک دانشگاه که در منطقه‌ی ممنوعه دریافت شده است، بازماندگان قصد دارند تا با سر زدن به آن منطقه سر از رمز و راز سیگنال فرستاده‌شده دربیاورند اما این کار به این سادگی‌ها هم نیست چراکه آنجا به علت نشت امواج رادیواکتیو و هم‌چنین وجود ویروس، پر از موجودات جهش‌یافته و زامبی هست که کار را برای بازمانده‌ها بسیار دشوار خواهد کرد. سازمان‌های دیگری با اهداف مخفی نیز وجود دارند که آن‌ها را نیز می‌توان از خطرات به شمار آورد.

حال، شما به‌عنوان یکی از بازمانده‌ها، دنیای بزرگی پیش رویتان است که باید برای به دست تجهیزات و وسایل ضروری و موردنیاز، هر قسمت آن را بگردید تا چیزی را از دست ندهید و بتوانید در برابر خطرات مختلفی که شما را تهدید می‌کند دوام بیاورید. این مناطق شامل معدن رهاشده، دانشگاه آلوده‌شده، دشت‌های سرمازده و یا حتی بلندی‌های مختلف هستند که شما را برای آغاز یک ماجراجویی تمام‌عیار به چالش می‌کشند.

ویژگی‌های کلیدی بازی LifeAfter

گیم پلی جذاب و روان مناسب گوشی‌های هوشمند
دنیای جهان باز شامل مناطق مختلف با ویژگی‌های محیط متنوع
وجود وسایل و تجهیزات مختلف مانند اسلحه و زره برای مقابله با موجودات و دیگر بازمانده‌ها
امکان ساخت پناهگاه به همراه دیگر بازماندگان

بازی LifeAfter هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.1 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های MARVEL Future Revolution و Tank Hero را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی LifeAfter با ترافیک نیم بها برای اندروید همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی LifeAfter برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.