اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

دانلود بازی MARVEL SNAP برای اندروید

دانلود بازی MARVEL SNAP برای اندروید

دانلود بازی MARVEL SNAP برای اندروید

کمپانی MARVEL که به واسطه شخصیت‌های کمیکی معروفش توانسته دنیای سینما و سرگرمی را قبضه کند، چند سالی است که سعی دارد تا وارد جهان بازی‌های ویدیویی شود. این موضوع با موفقیت‌ها و شکست‌هایی همراه بوده است. با این حال بازی MARVEL SNAP با ترکیب قهرمانان و بازی‌های کارتی، یک قدم دیگر به سوی پیروزی برای این کمپانی است.

قهرمانان علیه کارت‌ها

MARVEL SNAP توسط استودیوی Second Dinner طراحی شده که بسیاری از اعضای کلیدی‌اش، بر روی بازی کارتی فوق‌العاده محبوب Hearthstone کار کرده بودند. از آن جایی که این روزها، بازی‌های کارتی دارای محبوبیت عجیبی، مخصوصاً در میان بازی‌های موبایلی هستند، پس منطقی بود که کمپانی MARVEL بخواهد به سوی این مسیر حرکت کند.

نبرد تا سر حد مرگ

MARVEL SNAP یک مبارز کارتی سریع است که شخصیت‌های دنیای مارول را در یک بازی اعداد قرار می‌دهد. قوانین ساده هستند: هر بازیکن یک دست از 12 کارت منحصر به فرد و کمیاب می‌سازد و سپس آن کارت‌ها را در یکی از سه قسمت زمین بازی می‌کند. بازیکنی که بتواند بیشترین قدرت را در دو مکان از سه مکان ایجاد کند، پیروز آن دست خواهد بود.

حضور کاراکترهای معروف

جمع کردن یک دست قدرتمند از دشواری‌های اصلی بازی است. هر مسابقه حدوداً سه دقیقه طول کشیده و وقت برای تلف کردن ندارید. زمانی که در یک نبرد پیروز شوید، می‌توانید یک کارت جدید به دست خود اضافه کنید. اکثر کاراکترهای معروف دنیای مارول مانند مرد آهنی، هالک و کاپیتان آمریکا نیز برای آزاد کردن و استفاده در بازی حضور پیدا کرده اند.

ویژگی‌های بازی MARVEL SNAP

جمع آوری کارت‌های قدرتمند
حضور قهرمانان معروف
هر دست سه دقیقه طول می‌کشد
گرافیک جذاب و رنگارنگ
هزاران گیمر فعال و وفادار
بیش از 50 مکان برای مبارزه

بازی MARVEL SNAP عنوانی در سبک کارت بازی و استراتژیک است. این بازی به شما دستی از کارت‌های قهرمانان را داده تا بتوانید در مسابقات کارتی شرکت کرده و با هوشمندی، به رقیبان پیروز شوید. با هر بار پیروزی می‌توانید کارت‌های قدرتمندی آزاد کنید. تجربه این بازی جذاب به علاقه‌مندان کارت بازی و MARVEL به شدت توصیه می‌شود.

بازی MARVEL SNAP هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.5 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های MARVEL Strike Force  و MARVEL Future Fight  را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی MARVEL SNAP برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی MARVEL SNAP برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.