اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

دانلود بازی Super Sus برای اندروید

دانلود بازی Super Sus برای اندروید

دانلود بازی Super Sus برای اندروید

پس از رخ دادن قرنطینه و جمع شدن مردم دور هم یکی از اولین بازی‌های ویدئویی که توانست به سرعت سروصدای زیادی به پا کرده و تبدیل به یک پدیده خارق‌العاده شود، بازی Among Us بود. این عنوان با ایده‌های خلاقانه‌اش، تبدیل به بهترین بازی گروهی شد که میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا را سرگرم ساخت. حال بازی Super Sus نیز قصد انجام همین کار را دارد.

خیره کننده‌تر از نسخه دوبعدی

Super Sus -Who Is The Impostor به دست استودیوی PIProductions ساخته شده و چه از نظر محتوای گیم پلی و چه از نظر ظاهری، شباهت زیادی به بازی موفق Among Us دارد. با این حال چیزی که این عنوان را از آن بازی متمایز کرده، گرافیک سه بعدی زیبایش است که آن حس قرار گرفتن در میان یک شخصیت شرور را بسیار ترسناک‌تر و هیجان‌انگیزتر می‌کند.

یافتن شخصیت شرور میان ما

ایده بازی همان چیز همیشگی است: شما در یک کشتی فضایی با تعدادی خدمه گیر افتاده‌اید و باید با موفقیت کشتی را به مقصد برسانید؛ با این حال یک مشکل بزرگ وجود دارد! یک شخصیت فضایی شرور خود را جای خدمه جا زده و سعی می‌کند تا تک‌تک سرنشینان را نابود کند. هدف شما یا بازی در نقش شرور بوده و یا شناسایی کردن وی به همراه دیگر مسافران و نابود کردنش.

شدیداً درگیرکننده و اعتیادآور

در حین بازی، خدمه نه تنها باید مراقب کلاهبرداران باشند، بلکه باید مراقب افراد بی طرف نیز باشند. این نقش‌ها شرایط و وظایف منحصر به فرد خود را دارند. با راه رفتن در لبه بین روشنایی و تاریکی، همه برای خود می‌جنگند. برخی برای کشتن، برخی برای زنده ماندن، برخی فقط برای بازی کردن. تجربه Super Sus -Who Is The Impostor را به هیچ وجه از دست ندهید.

ویژگی‌های بازی Super Sus

کنترل‌های آسان و بهینه
بازی در نقش شرور و مسافر
سرگرمی برای افراد فراوان
گرافیک زیبای سه بعدی
گیم پلی به شدت اعتیادآور
حالت‌های مختلف مولتی پلیر

بازی Super Sus -Who Is The Impostor عنوانی در سبک گروهی و بقا است. شما در نقش خدمه کشتی ای بازی می‌کنید که یک فرد شرور در میانشان حضور داشته و باید وی را شناسایی کنند تا از سرنوشت شوم رهایی یابند. حالت‌های مختلف مولتی پلیر و گرافیک جذابش، از Super Sus یکی از اعتیادآورترین و خاص‌ترین بازی‌های موبایلی را ساخته است.

بازی Super Sus هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.4 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Badland Brawl و Among Us  را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Super Sus برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Super Sus برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.