اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

دانلود بک آپ بازی Rocket League برای PC

دانلود بک آپ بازی Rocket League برای PC

دانلود بازی Rocket League برای کامپیوتر

دانلود بک اپ Epic Games بازی Rocket League

ایده‌های نو و جدید همواره در صنعت بازی‌های ویدیویی می‌توانند در کنار ریسکی که به وجود آورده‌اند، آثار ماندگاری را خلق کنند که توسط بسیاری از بازیکنان جذاب و سرگرم‌کننده تلقی می‌شود. تلفیق چند سبک و ارائه یک گیم پلی منحصر به فرد توسط سازندگان خلاق، چیزی است که آفرینش چنین بازی‌هایی را میسر می‌کند. تصور کنید که یک بازی فوتبال به جای انسان‌ها، توسط ماشین‌های کنترلی کوچکی اجرا می‌شد و در زمینی بزرگ به همراه توپی عظیم‌الجثه نسبت به اتومبیل‌ها جریان داشت! بازی Rocket League از استودیو Psyonix عنوانی متفاوت، محبوب و پرطرفدار است که چنین ایده جذابی را پرورش داد تا بتواند تجربه‌ای منحصر به فرد را به خورد بازیکنان دهد.

گیم پلی بازی مهم‌ترین عنصر Rocket League است که هر فردی را می‌تواند به سمت خود جذب کند. شما کنترل یک ماشین کوچک را در دست می‌گیرید که وارد زمین فوتبالی بزرگ، سر بسته و متفاوت می‌شود و هدف قرار دادن توپ بزرگ درون دروازه حریف است. اینکه مهارت رانندگی خود را به همراه ضربه زدن مناسب به توپ بتوانید در یک راستا قرار دهید مهم‌ترین چالش و مهارت بازی Rocket League است. این موضوع در کنار تعامل شما با سایر بازیکنان، وجود Power-up‌ها داخل زمین فوتبال و همچنین حالت‌های مختلفی که برای قوانین بازی تنظیم می‌شود، هر راند از بازی را منحصر به فرد جلوه خواهد داد.

از دیگر نکات مهم بازی می‌توان به گرافیک بسیار زیبای آن و همچنین قابلیت شخصی‌سازی بسیار گسترده ماشین‌ها اشاره کرد. امکان تغییر ظاهر اتومبیل، وجود ماشین‌های معروفی مثل ماشین بتمن در بازی و همچنین انواع افزودنی‌های ظاهری که به منحصر به فرد شدن اتومبیل شما کمک می‌کند از جمله ویژگی‌های جذاب و جانبی بازی است. تلفیق فوتبال و اتومبیل‌رانی که در Rocket League تجربه می‌کنید به همراه به‌روزرسانی‌های دائمی و فصلی بازی، هر بار چیز جدیدی برای ارائه دارد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Nickelodeon Kart Racers 2 Grand Prix را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Rocket League برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: 2.5GHz Dual Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 760, AMD Radeon R7 270X or better
Storage: 20GB

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: 3GHz quad core or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060, AMD Radeon RX 470 or better
Storage: 20GB

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بک آپ بازی Rocket League برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.