اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

سایت آماده آموزشی ویژه مدرسین سراسر کشور!

سایت آماده آموزشی ویژه مدرسین سراسر کشور!

سایت آماده آموزشی با استفاده از وردپرس و یا زبان های برنامه نویسی اختصاصی مانند PHP، لاراول، بخش UI به وسیله ماژول های اختصاصی بسته به نیاز مشتری با امکانات و قابلیت های متنوع و توسط کادر طراح سایت حرفه ای و برنامه نویسی و وردپرس کاران مجرب رئال ربات در تبریز تهیه و تدارک می بیند.

چرا باید سایت آماده آموزشی داشته باشیم؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، تعامل اجتماعی و اطلاعاتی بین افراد جامعه در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی به خصوص اینستاگرام در حال انجام است و عامل ارتباط بین ‌افراد در فضای مجازی، اینترنت است.  به ‌منظور بالا بردن سطح کیفیت آموزش در مراکز آموزشی کشورمان، استفاده از فناوری‌های ارتباطی به ‌خصوص استفاده از اینترنت به نوعی الزامی شده است. شرکت طراحی سایت رئال ربات با طراحی انواع سایت‌های آموزشی می تواند شما را برای ورود به دنیای اینترنت همراهی کند. در این مطلب به مزایا و کاربردهای سایت آموزشی آماده و نحوه سفارش و راه اندازی آن پرداخته ایم. تا انتهای این مقاله با وبلاگ تخصصی رئال ربات همراه شوید.

سایت آماده آموزشی مشابه فرادرس

عیناً مشابه حضور فیزیکی در کلاس و جلسات دانشگاه و درس و مدرسه در بستر و فضای مجازی و آنلاین دانش آموزان و مربیان و مدرسین و فراگیران شرکت کرده و در زمان و انرژی و هزینه های جاری گذراندن دوره آموزشی نیز بسیار صرفه جویی خواهد شد. اگر مدرس دوره های آموزشی هستید، سایت آماده آموزشی مناسب شماست. یکی دیگر از محصولات جدید این پلتفرم که در زمینه فروش محصولات دیجیتال و قالب آماده سایت و اسکریپت و قالب و افزونه های وردپرسی و دوره و فایل فعالیت دارد، اسکریپت سایت آماده آموزشی مخصوص تدریس و ارائه خدمات آموزشی و تحصیلی و هنری و… می باشد.

تنها با آموزش است که دنیا تغییر می کند! “نلسون ماندلا”

از این رو بسیاری از کلاس های درسی در سرتاسر کشور یا مدتهاست در حوزه آموزش بر بستر فضای مجازی فعال بوده و در صدد رشد و توسعه وب سایت آموزشی و پژوهشی خود هستند. و یا در حد ایده اولیه راه اندازی یک وب اپلیکیشن آموزشی و فرهنگی در راستای زمینه تخصصی خود به عنوان مدرس دوره های آموزشی می باشند.

7 نکته مهم در طراحی سایت آموزشی

با طراحی فرم ثبت نام برای سایت آموزشی خود می توانید به صورت آنلاین جهت ثبت نام در دوره‌های آموزشی اطلاع رسانی کنید.
با امکان پرداخت آنلاین هزینه آموزش در صفحه سایت آموزشی خود می توانید نسبت به ظرفیت‌های تکمیل شده کلاس‌های خود اطمینان حاصل کنید.
همچنین می توانید با اشتراک گذاری تعداد باقی مانده برای برگزاری کلاس‌های آموزشی خود مخاطبان را برای شرکت در کلاس‌ها ترغیب نموده و ظرفیت کلاس‌های خود را تکمیل کنید.
با اعلام دوره‌های آموزشی و دسته بندی آن ها در سایت آموزشی خود و ارائه نسخه دانلود شدنی مطالب و محتوا برای کاربران می توانید یک سایت کامل و جامع داشته باشید.
یکی دیگر از این امکانات گرفتن آزمون‌ها به صورت آنلاین است که می توانید به صورت آنلاین اعلام نتایج آزمون در همان لحظه را انجام دهید.
بخشی از سایت را می توانید به فروشگاه کتاب به صورت آنلاین برای فروش کتاب‌ها و دانلود آن ها اختصاص داد.
افراد یا موسسات می توانند روش تدریس و سابقه کار و اعتبار خود را در سایت آموزشی خود ثبت و در اختیار دانش آموزان قرار دهند.

مزایای سفارش سایت آماده آموزشی

گذراندن دوره های آکادمیک اینترنتی در بستر اینترنت و فضای آنلاین می تواند از هر نظر برای هر دو طرف سودآور و درآمدزا باشد. مثلاً فرض کنید شما در زمینه تدریس خصوصی دروس پایه متوسطه و سایر دروس مدرسه فعالیت خودجوش دارید و اصطلاحاً دست و پا کردن شغل خانگی خوداشتغالی نموده اید.

امکانات سایت آموزشی

سرویس های قابل ارائه درطراحی وبسایت آموزشی
طراحی صفحاتی به منظور اعلام دوره های آموزشی و دسته بندی آنها
ارائه نسخه قابل دانلود از کلاسها به دانشجویان
طراحی صفحه ثبت نام دانشجویان و دریافت شهریه از طریق درگاه بانکی متصل شده به سایت
طراحی صفحه به منظور برگزاری آزمون های آنلاین و اعلام نتایج پس از برگزاری آزمون در سایت
طراحی صفحه به منظور ایجاد کتابخانه آنلاین در سایت و گرفتن حق شارژ برای استفاده از کتابها بصورت آنلاین
طراحی صفحه به منظور نمایش اخبار و مقالات سایت جهت جذب مخاطب بیشتر از موتورهای جستجو
تاریخچه و معرفی مرکز آموزشی
اخبار مرکز آموزشی و سایر اخبار مرتبط
دوره های آموزشی در حال برگزاری و دوره های آموزشی آتی
شرایط و نحوه ثبت نام متقاضیان آموزش
برنامه زمان بندی کلاس ها
ثبت نام آنلاین در دوره های آموزشی
معرفی کتاب ها و جزوات آموزشی
فروش کتاب ها و جزوات و سایر وسائل کمک آموزشی
صدور کارنامه و اعلام نتایج
دانلود جزوات اساتید، نمونه سؤالات و …
تصاویر و ویدیوهای آموزشی
گالری تصاویر از آموزشگاه و فعالیتهای آن
درج نظرات راجع به آموزشگاه و دوره های آموزشی
خبرنامه ایمیلی و پیامکی برای کاربران
امکان گفتگوی زنده با پشتیبان آموزشی
معرفی اساتید و مربیان به صورت گرافیکی
انجمن گفتگو
ربات تلگرام با امکان درج محتوای سایت در کانال تلگرام به صورت اتوماتیک
برگزاری نظرسنجی های آنلاین
منطبق بر اصول سئو

سایت و اپلیکیشن آماده آموزشی

پیشنهاد رئال ربات و مشاورین و کارشناسان مجموعه ما برای شما استفاده از سایت آماده آموزشی و بعد ها اپلیکیشن آموزشی به همراه نسخه تحت وب و اندروید یا IOS می باشد. در هر کجای کشور که سکونت دارید حتی در خارج از کشور ایران به راحتی می توانید با تدریس و یا ارائه دانش و مهارت تخصصی خود درآمد بالایی کسب کنید.

سایت آماده آموزش آنلاین مناسب چه افرادی است؟

برگزاری آزمون و کنکورهای آزمایشی، موسسات ارائه مشاوره تحصیلی، افرادی که در شرف تهیه و فروش فایل دوره آموزشی هستند، مؤلفین و ناشران انواع کتاب الکترونیک E-book
انتشار پادکست آموزشی
ویدئوهای آموزشی و انگیزشی