اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

سایت آماده نیازمندی و آگهی مشابه دیوار

سایت آماده نیازمندی و آگهی مشابه دیوار

سایت آماده نیازمندی و اپلیکیشن مشابه دیوار کاربردی ترین و ضروری ترین برنامه گوشی موبایل برای همه افراد جامعه است. تقریبا همه ایرانیان بین برنامه های کاربردی موجود در گوشی یا تبلت خود دیوار را نصب دارند. موارد استفاده این برنامه برای هر فردی در هر رده سنی از خصوصیات بارز دیوار محسوب می شود.

تجربه خرید و فروش کالای دست دوم و استوک و کارکرده اعم از وسایل نقلیه، کالای دیجیتال، لوازم خانه و آشپزخانه و از همه پرکاربردتر املاک و فرصت های شغلی و کاریابی از مهمترین دسته بندی های برنامه دیوار در جامعه به حساب می آید.

وب اپلیکیشن نیازمندی و ثبت آگهی دیوار اما اختصاصی

سایت و اپلیکیشن همچون اسنپ و امکانات اپلیکیشن های کاربردی رایج و متداول بین کاربران گوشی موبایل و اینترنت دارای دو دسته مخاطب طرف مشتری و فروشنده است.

یعنی صاحبان کسب و کار و مشتریان مورد نظر آنها که عموم مردم را شامل می شود. کاربران خریدار یا عادی به طور روزانه با دیوار به دنبال خونه، ماشین، کار، بلیط تفریحی و سفر و رویداد، خرید کالای دست دو یا تقریباً نو در شهرهای سراسر کشور می گردند.

مزایای سفارش سایت آماده نیازمندی

از مزایای طراحی سایت و اپلیکیشن نیازمندی و ثبت آگهی اختصاصی و سفارشی ویژه کسب و کار خودتان می توانید تمام هم صنفی های فعال در منطقه جغرافیایی اطراف خود را از نظر ثبت آگهی و تبلیغات و در نتیجه افزایش مشتری و فروش بالا و سودآوری بیشتر کمک کنید.

مزیت رقابتی سایت و اپلیکشن آماده مشابه دیوار

سایت و اپلیکشن آماده مشابه دیوار اما برنامه نویسی شده با زبان لاراول PHP توسط توسعه دهندگان و برنامه نویسان مجرب و متخصص یک محصول خاص و سفارشی سازی شده با امکانات دقیقاً مشابه سایت و اپلیکیشن اندروید و ios دیوار ویژه کاربران خاص پسند و سختگیر رئال ربات آماده تهیه و نصب و استفاده برای پروژه های مشابه دیوار، شیپور و پلتفرم های ثبت آگهی دارای کاربردهای زیر است:

کاربرد سایت آماده نیازمندی

ثبت آگهی و نیازمندی
خرید و فروش
تبلیغات
خرید و فروش محصولات
خرید و فروش کالا و محصولات فیزیکی
معرفی دوره و رویدادهای آموزشی
معرفی خدمات و سرویس تمام زمینه های کسب و کار آنلاین همچون:
پزشکی
بازرگانی
خدماتی
زیبایی
هنری
ورزشی
فرهنگی و…

اگر در محل سکونت یا زندگی خود احساس نیاز به وجود یک سایت آماده نیازمندی و اسکریپت ثبت آگهی مشابه دیوار + اپلیکیشن دارید جهت دریافت مشاوره کسب و کار اینترنتی با مشاورین و کارشناسان دیجیتال مارکتینگ تبریز تماس بگیرید. صفر تا صد پروژه سایت و اپلیکیشن نیازمندی مورد نیاز شما را به تیم پشتیبانی 24 ساعته و طراحان رئال ربات بسپارید.