اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

فهرست کامل بازی های هدست PlayStation VR2 اعلام شد

فهرست کامل بازی های هدست PlayStation VR2 اعلام شد

شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی رسماً فهرست کامل بازی های هدست PlayStation VR2 که هنگام عرضه در دسترس کاربران خواهد بود را اعلام کرد. این فهرست شامل 38 بازی مختلف است که اسامی آشنایی هم میان آن‌ها به چشم می‌آید. بازی Gran Turismo 7 هنگام عرضه هدست PSVR 2 در اختیار بازی‌کنان خواهد بود. بازی جدید Horizon Call of the Mountain دیگر اثری است که خریداران می‌توانند هنگام عرضه هدست از آن لذت ببرند.

شرکت سونی مدت‌هاست با شرکا و استودیوهای مختلف برای آماده‌سازی عرضه هدست PlayStation VR2 همکاری دارد. سونی در نهایت توانسته سی بازی هنگام عرضه برای این هدست آماده کند. این فهرست شامل بازی جدید سری هورایزن به نام Horizon Call of the Mountain می‌شود که نسخه‌ای فرعی به‌حساب می‌آید و داستانی جدا از بازی‌های قبلی و شخصیت ایلوی را تعریف می‌کند. گرن توریسمو 7 هم هنگام عرضه هدست، آپدیت ویژه‌ای دریافت می‌کند و بازی‌کنان نیازمند خرید نسخه‌ی جدید نخواهند بود.

عناوین مشهوری مانند Rez Infinite هم برای این هدست واقعیت مجازی پورت شده‌اند. گفتنی است بازی هیتمن جزو عناوینی است که هنگام عرضه هدست جدید در دسترس خواهد بود و این در حالی است که این اثر دارای نسخه‌ی واقعیت مجازی مخصوص است. بسیاری از بازی‌های VR در فهرست اولیه سونی قرار ندارند. این شرکت قول داده است که بازی‌های بیشتری را اضافه کند. بازی‌کنان می‌توانند Resident Evil Village را با هدست بازی کنند و نیازی هم به خرید دوباره آن نخواهند داشت.

فهرست بازی های PlayStation VR2

بازی No Man’s Sky‌هم جزو بازی های PlayStation VR2 اعلام شده است. این بازی گسترده و وسیع برای پلتفرم‌های متعددی از جمله نینتندو سوییچ در دسترس است و دامنه‌ی فعالیت خود را به دنیای واقعیت مجازی هم گسترش می‌دهد. گفتنی است بازی‌های هدست PVSR 1 روی هدست جدید اجرا نمی‌شوند و سونی امکان اجرای بازی‌های قدیمی را فراهم نکرده است. این بدین معنی است که استودیو باید از کیت توسعه جدید استفاده کند و به‌صورت دستی، بازی را برای نسخه دوم پورت کند. چنین محدودیتی باعث شده تا بازی‌های زیادی هنگام عرضه‌ی هدست در دسترس نباشند.

After the Fall
ALTAIR BREAKER
Before Your Eyes
Cities VR
Cosmonious High
Creed: Rise To Glory – Championship Edition
The Dark Pictures: Switchback VR
Demeo
DYSCHRONIA: Chronos Alternate
Fantavision 202X
Gran Turismo 7
Horizon Call of the Mountain
Job Simulator
Jurassic World Aftermath Collection
Kayak VR: Mirage
Kizuna AI: Touch the Beat
The Last Clockwinder
The Light Brigade
Moss
Moss: Book II
NFL Pro Era
No Man’s Sky
Pavlov VR
Pistol Whip
Puzzling Places
Resident Evil Village
Rez Infinite
Song in the Smoke: Rekindled
Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge – Enhanced Edition
Synth Riders
The Tale of Onogoro
Tentacular
Tetris Effect: Connected
Thumper
The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2: Retribution
Vacation Simulator
What the Bat
Zenith: The Last City

مشخصات فنی PlayStation VR2

هدست PSVR 2 از قابلیت‌های ویژه‌ای پشتیبانی می‌کند و لنزهای قدرتمند به همراه صدای سه‌بعدی و دسته‌های ویژه باعث شده تا یکی از بهترین هدست‌های موجود در بازار را ببینیم که عملکردی متفاوت را ارائه خواهد داد. سونی از تمام ظرفیت خود برای پشتیبانی نرم‌افزاری استفاده می‌کند. هدست پلی استیشن وی آر 2 روز 22 فوریه (3 اسفند) رسما به بازار عرضه می‌شود و علاقه‌مندان لازم است آن را پیش‌خرید کنند.

منبع: Gematsu

نوشته فهرست کامل بازی های هدست PlayStation VR2 اعلام شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.