اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

کتاب صوتی هنر خوب زندگی کردن

درباره کتاب صوتی هنر خوب زندگی کردن

درباره کتاب صوتی هنر خوب زندگی کردن

کتاب صوتی هنر خوب زندگی کردن که در زبان انگلیسی با عنوان «the art of the good life: 52 suprising shortcuts to happiness, wealth and success» سال ۲۰۱۷ منتشر شد.

معنای زندگی خوب چیست؟ یکی از اساسی‌ترین سؤالاتی است که از زمان ارسطو و افلاطون تا امروز به دنبال جوابش بوده‌اند و افراد مختلفی تلاش کرده‌اند به پاسخش دست پیدا کنند. رولف دوبلی در کتاب هنر خوب زندگی کردن سعی کرده است به شیوه‌ای خاص به این سوال پاسخ دهد.

این کتاب ۲۰۸ صفحه‌ای درباره‌ی ۵۲ اصل مهم در زندگی صحبت می‌کند. آنچه در این کتاب بیان شده است راه‌هایی جادویی برای شادتر بودن نیست بلکه همه چیز درباره‌ی پذیرش واقعیت و سعی کردن برای داشتن یک زندگی شاد و زیباست. به کمک راه‌های گفته در این کتاب می‌توانید شانس بیشتری برای خوب زندگی کردن داشته باشید.

هنر خوب زندگی کردن کتابی است که در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. این کتاب به ۴۰ زبان مختلف برگردانده شده و بیش از ۲.۵ میلیون نسخه از آن هم فروخته شده است.

بخشی از فهرست کتاب صوتی هنر خوب زندگی کردن     

هنر خوب زندگی کردن با پیش گفتار آغاز شده و در ادامه پنجاه و دو فصل دارد. رولف دوبلی این کتاب را با یک پس گفتار به پایان رسانده است. عنوان فصل‌های ابتدایی این کتاب به شرح زیر است:

فصل یک- حسابداری ذهنی

فصل دو – هنر ظریف اصلاح

فصل سه- میثاق

فصل چهار – تفکر جعبه سیاهی

فصل پنج – اثر معکوس

فصل شش – هنر منفی خوب زندگی کردن

فصل هفت – لاتاری تخمدانی

فصل هشت – توهم درون‌نگری

فصل نه – تله‌ی روراستی

فصل ده – پاسخ منفی پنج ثانیه‌ای

فصل یازده – توهم تمرکز

فصل دوازده – چیزهایی که می‌خرید اثری از خود به جا نمی‌گذارد

درباره رولف دوبلی نویسنده کتاب صوتی هنر خوب زندگی کردن

رولف دوبلی، دکترای سوئیسی فلسفه‌ی اقتصاد است. او در دانشگاه سنت گالن درس خوانده و در سال ۱۹۹۵ از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده است.

رولف دوبلی پس از دانشگاه در شرکت‌های مختلفی در سمت‌های متفاوت کار می‌کرد و پس از در سال ۱۹۹۹ شرکت خودش یعنی «getAbstract» را تأسیس کرد. او در سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۹ میزبان برنامه‌ی هفتگی seitenweise wirtschaft بود و در روزنامه‌های سوئیس هم می‌نوشت. مشهورترین اثر رولف دوبلی، کتاب هنر شفاف اندیشیدن است که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد. این کتاب به‌سرعت به فروش‌ترین کتاب غیرداستانی سوئیس و آلمان تبدیل شد و کمی بعد هم به انگلیسی برگردانده شد. در سال ۲۰۱۷ و با انتشار هنر خوب زندگی کردن شهرت این نویسنده به اوج رسید. دوبلی علاوه بر این دو کتاب مشهور، کتاب‌های دیگری هم در کارنامه دارد که از میان آن‌ها می‌توان به «سی و پنج»، «و شما برای زندگی چه کرده‌اید؟»، «آشوب» و «خواندن اخبار را متوقف کنید» اشاره کرد

ترجمه و انتشار کتاب صوتی هنر خوب زندگی کردن در ایران

هنر خوب زندگی کردن در ایران چندین و چند بار ترجمه و منتشر شده است. این کتاب جدید ترجمه عادل فردوسی‌پور مترجم و گزارشگر محبوب کشورمان است. بهزاد توکلی و علی شهروز هم در انجام این ترجمه کنار فردوسی پور بوده‌اند. این ترجمه را نشر چشمه چاپ کرده است. pdf هنر خوب زندگی کردن عادل فردوسی پور هم در فیدیبو قابل دنیا است. رادیو گوشه این کتاب را با صدای عادل فردوسی پور در بازار عرضه کرده است. کتاب صوتی عادل فردوسی پور در همین صفحه از فیدیبو قابل خرید و دانلود است.

در بخشی از کتاب صوتی هنر خوب زندگی کردن می‌شنویم

هنر منفی خوب زندگی کردن

کار اشتباهی انجام ندید، اتفاقات درستی رخ خواهد داد.

بعضی خلبان‌ها مسن هستند و بعضی خلبان‌ها جسور، ولی خلبان مسن جسور وجود نداره. خودم به‌عنوان یه خلبان آماتور این ضرب‌المثل رو در ذهن دارم. خوشحال می‌شم که یه روز یه خلبان پیر باشم، بدون شک بهتر از گزینه‌ی دیگه است. وقتی به‌زحمت خودم رو به کابین هواپیمای تک موتوره‌ی قدیمیم، مدل کلاسیک ساخت ۱۹۷۵ می‌رسونم به دنبال انجام کاری خارق‌العاده نیستم، فقط تلاش می‌کنم سقوط نکنم. دلایل بالقوه‌ی سقوط مشخص، پرواز در آب و هوای بد، پرواز بدون چک لیست،

 

 

برای خواندن مقاله کتاب صوتی هنر خوب زندکی کردن را روی لینک زیر کلیک کنید