اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

Call-of-duty-Warzone

اکتیویژن به وضعیت وخیم وارزون اعتراف کرد

اکتیویژن به وضعیت وخیم وارزون اعتراف کرد

 

اکتیویژن به وضعیت وخیم وارزون اعتراف کرد

Warzone از مشکلات فنی زیادی رنج می‌برد و خود اکتیویژن نیز باور دارد که شرایط این بازی اصلا خوب نیست. آغاز فصل اول با نقشه کالدرا برای وارزون روی کنسول‌ها با مشکلات فنی زیادی همراه بود. این کمپانی قصد دارد در ماه‌های آینده ایرادات این بازی را برطرف کند. بنابر گزارش سایت گیم‌اسپات آپدیت فصل دوم که دو روز دیگر منتشر می‌شود، بیش از ۳۰ مشکل بازی را حل خواهد کرد.

وارزون

به‌روزرسانی فصل دوم هندلینگ وسایل نقلیه، کار با چتر نجات در ارتفاع کمتر و مشکلات برخورد وسایل نقلیه را برطرف خواهد کرد. این آپدیت همچنین انیمیشن ماسک گازِ بد وارزون را نیز بهتر می‌کند تا مانع دید بازیکنان نشود. هدف استودیو در حال حاضر برطرف کردن باگ‌ها و گلیچ‌ها بازی است و دیگر خبری مشکلات فریز شدن ایستگاه خرید، اتصال چت صوتی و گرافیک تحریف شده روی همه پلتفرم‌ها نخواهد بود.

در حال حاضر اطلاعات چندانی از Call of Duty: Modern Warfare II و وارزون ۲ در اختیار ما قرار ندارد. Modern Warfare II قرار است مانند نسخه سال ۲۰۱۹ بی‌رحم، وحشتناک، تلخ، بی‌امان و شجاع باشد. به نظر می‌رسد که استودیو سعی در روایت داستانی خاکستری را دارد که هیچ برنده‌ای نخواهد داشت و احتمالا به چرخه طاقت فرسای جنگ علیه مواد مخدر اشاره دارد.

Call of Duty: Modern Warfare II و Call of Duty: Warzone 2 احتمالا در پاییز سال ۲۰۲۲ برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پی‌سی، پلی استیشن ۵ و شاید کنسول‌های نسل هشتم عرضه خواهد شد.