اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

کتاب آموزش جامع پرواز روح یا برون فکنی کالبد اختری

کتاب آموزش جامع پرواز روح یا برون فکنی کالبد اختری

کتاب آموزش جامع پرواز روح یا برون فکنی کالبد اختری

کالبد اختری

کتابچه ” آموزش جامع پرواز روح یا برون فکنی کالبد اختری ” به صورت مرحله به مرحله و کامل پرواز روح را آموزش می دهد و حاصل تجربیات دست اول نویسنده می باشد.
در قسمتی از این کتاب آمده :
در هنگام پدیده تجربه نزدیک به مرگ نیز ، چاکراهای ما به شدت فعال می شوند و آماده برون فکنی کالبد اختری برای پذیرش آگاهی ما و مرگ دائمی هستند . البته تفاوت آن با مرگ این است که با مردن ، طناب نقره ای برای همیشه پاره شده و دیگر ارتباط تغذیه ای بین بدن انرژی ساخته شده و چاکراهای بدن به طور کامل قطع می شود . به همین دلیل پس از چند روز ، کالبد انرژیکی افراد متوفی یا مرده ، متلاشی می شود . همین طور بقیه کالبدهای اولیه آن .
و اما تمرین این جلسه :
تمرینات فعال سازی چاکرای بدن انرژیکی به ۲ دسته تمرینات مقدماتی و پیشرفته تقسیم می شوند . در تمرین مقدماتی ، پاک سازی چاکراهای اصلی به طور ملایم توسط نور سفید رنگ ( که از تاج سر وارد می شود ) صورت می گیرد . در جلسات بعد ، در مورد تمرینات پیشرفته فعال سازی چاکراهای اصلی و فرعی و بیداری کندالینی صحبت خواهد شد .
لازم به ذکر است که منظور از فعال سازی چاکراها در مبحث پرواز روح ، تنها چاکراهای مربوط به بدن انرژیکی ( کالبد دوم ) است …
… بعد از ریلکس کردن بدن و تحریک کندالینی ، تصور کنید که نوری پر ارتعاش و سفید رنگ از ناحیه چاکرای هفتم وارد بدن شما شده و تک تک سلول های شما را مورد ارتعاش قرار می دهد و در نهایت از پاها خارج می شود . این حالت موجب ایجاد سپری قوی در برابر حمله موجودات نامرئی و عدم تغذیه انرژی از شما توسط آن ها می شود .

.

دوره آموزش برون فکنی (Astral Projection)

پکیج بی نظیر آموزش برون فکنی یا فرافکنی اثیری ( Astral Projection) برای اولین بار در ایران همراه با تمرینات پاکسازی کامل چاکراها برای تجربه کردن برون فکنی در امن ترین و مطمئن ترن حالت ممکن

این مجموعه شامل یک معرفی و چهار طبقه بندی و بیش از 30 فایل آموزش و تمرین است

بخش اول تمرینات : سطوح انرژی شما برای حرکت و پذیرش پاکسازی اصولی آماده می کند

بخش دوم تمرینات :پاکسازی چاکراها را به صورت اصولی و از پایه  انجام می دهد

بخش سوم تمرینات : سطح انرژی و قدرتهای روحی شما را افزایش می دهد و توسط تمرینات خود هیپنوتیزم قدرتمند ناخودآگاه شما را برای دسترسی بدون ترس و استرس به بعد آسترال برنامه ریزی می کند

بخش چهارم : تمرینات عملی برون فکنی

برونفکنی ارادی چیست؟

برون‌فکنی ارادی به این صورت است که شخص زمانی که در خلسه عمیقی فرو می‌رود و یا در حالت خواب و بیداری قرار میگیرد با استفاده از تکنیک‌های ویژه ، با خروج از کالبد اختری خارج می‌شود و پا به دنیای ماوراء می‌گذارد.

برون‌فکنی ارادی بر خلاف برون‌فکنی غیر ارادی کار ساده‌ای نیست و شخص باید پس انجام تمرینات جهت آماده سازی کالبد اثیری و نیز انجام تمرینات مربوط به تمرکز و تمرین رفتن به خلسه عمیق، خود را آماده برون‌فکنی ارادی سازد. پس از اینکه شخص آماده انجام برون‌فکنی شد می‌تواند با آرمیده کردن کالبد فیزیکی خود و خلسه عمیق کالبد اثیری را به فعالیت انرژیایی واداشته و سپس با انجام تکنیک‌های خاص برون‌فکنی، از جسم خارج شود. این طریق برون‌فکنی، نیازمند تمرینات درست و صبر و حوصله است و اشخاص اغلب در در اوایل و یا اواسط راه ناامید می‌شوند به همین جهت آموزش برونفکنی و تمام تمرینات ان در قالب تمرینات تکنیکال هیپوتیزم عملی در این دوره قرار گرفته.

برای خریدن محصول دانلود اموزشی تخصصی برون فکنی پرواز روح کلیک کنید

برای ورود به پیج اف تی اپیک کلیک کنید