اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

چاکرای سوم یا مانی پورا چاکرا چاکرای شبکه خورشیدی است ،برای فعال سازی چاکرای سوم میتوانید به این فایل سابلیمینال گوش دهید!

چاکرای سوم یا مانی پورا چاکرا چاکرای شبکه خورشیدی است ،برای فعال سازی چاکرای سوم میتوانید به این فایل سابلیمینال گوش دهید.این چاکرا همان چاکرای شبکه خورشیدی یا چاکرای شبکه عصبی است که محل قرار گیری آن در زیر معده  است. برای آشنایی بیشتر با عملکرد این چاکرا و نحوه پاکسازی چاکرای سوم با ما همراه باشید.

 

آیا با کارکرد چاکرای مانی پورا (چاکرای شبکه خورشیدی) آشنایی دارید؟

آیا میدانستید که چاکرای شبکه خورشیدی به عنوان مرکز امیال و آرزوها شناخته می شود؟

گوش دادن به فایل هیپنوتراپی پنهان فعالسازی چاکرای مانی پورا، بدون تلاش فیزیکی زاد و فقط با کار کردن روی ذهنتان، سرعت رشد تغییرات مثبت تان را چندین برابر افزایش دهید!

استفاده از این فایل هیپنوتراپی پنهان فعالسازی چاکرای مانی پورا را شروع کنید و از نتایج متحیر کننده آن لذت ببرید!ی

چاکرای سوم یا مانی پورا چاکرا چاکرای شبکه خورشیدی است ،برای فعال سازی چاکرای سوم میتوانید به این فایل سابلیمینال گوش دهید!

اکرای سوم یا مانی پورا چاکرا چاکرای شبکه خورشیدی است، برای فعال سازی چاکرای سچوم میتوانید به فایل سابلیمینال فعالسازی چاکرای مانی پورا گوش دهید! سابلیمینال مسیج و هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان چیست و چگونه عمل می کند؟

با قاطعیت تمام می توان گفت که قدرت واقعی شما در استفاده از ضمیر ناخودآگاه شماست و ضمیر ناخودآگاه شما توانایی رساندن شما را به هر هدفی دارد. بنابراین با دسترسی به ناخودآگاه و بارگزاری مجدد آن به راحتی می توانید اهدافتان را محقق کنید و به آرزوهایتان برسید.

شاید بتوان گفت که ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش خود هیپنوتیزم پنهان است که به نوعی هیپنوتراپی محسوب می شود. در این روش عبارات تأکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می شود که با استفاده از هیپنوتراپی از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می شود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد.

این عبارات تأکیدی پنهان در حقیقت ضمیر خودآگاه شما را که در برابر تغییر مقاومت می کند دور می زند و در نتیجه مانعی برای ورود آنها به اعماق ذهن شما وجود نخواهد داشت و تکرار آنها سبب ایجاد اتصالات عصبی جدید در ضمیر ناخوداگاه شما خواهد شد.

برای استفاده از فایل های صوتی خود هیپنوتیزم پنهان باید به این نکته توجه داشت که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می شود. با تکرار است که ذهن ناخودآگاه شما دوباره برنامه ریزی می شود و در نتیجه واقعیت های جدید زندگی آنگونه که شما دوست دارید شکل خواهد گرف

چاکرای سوم یا مانی پورا چاکرا چاکرا  خورشیدی است، برای فعال سازی چاکرای سوم میتوانید به فایل سابلیمینال فعالسازی چاکرای مانی پورا گوش دهید!ی

 ساختار و عملکرد چاکرای مانی پورا (چاکرای شبکه خورشیدی یا چاکرای سوم)

چاکرای شبکه خورشیدی یا چاکرای شبکه عصبی زیر معده -مانی پورا (Solar plexus chakra – Manipura/Nabhi) با طیف رنگی زرد و زرد طلایی است که نشانه عقل، هوش و ذهنیت است. این چاکرا بالاتر از ناف قرار گرفته است. رنگ زرد تأثیر مثبتی روی کبد، طحال، کیسه صفرا و اعصاب دارد و قدرت درمانی برای بیماری مرض قند و یبوست دارد و کنترل کننده چاقی است.

برای خواندن محصولات دانلود آموزشی تخصصی چاکرای سوم شبکه عصبی زیرمعده کلیک کنید

برای ورد به پیچه اف تی اپیک کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید