اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty بزرگ‌ترین بسته الحاقی تاریخ سی دی پراجکت رد

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty بزرگ‌ترین بسته الحاقی تاریخ سی دی پراجکت رد

سی دی پراجکت رد اعلام کرده است که بسته الحاقی بازی Cyberpunk 2077 (سایبرپانک 2077) موسوم به Phantom Liberty به بزرگ‌ترین DLC تاریخ این استودیو تبدیل خواهد شد.

به جز این که می‌دانیم بسته الحاقی Phantom Liberty در سال جاری در دسترس قرار خواهد گرفت، دیگر هیچ اطلاعات قابل‌توجهی در مورد بسته الحاقی بازی Cyberpunk 2077 در اختیار نداریم. در قالب تریلر معرفی این DLC مشخص شد که کیانو ریوز دوباره در نقش جانی سیلور‌هند ظاهر شده و ادریس البا نقش یک مامور FIA به نام سولومون رید را ایفا خواهد کرد. حال مشخص شده است که بسته الحاقی Phantom Liberty دارای بودجه بیشتری نسبت به تولیدات قبلی سی دی پراجکت رد است.

گرافیکی ترین بازی های PS5 که باید تجربه کنید

مارک بوگدو، از بخش روابط سرمایه‌گذاران استودیو CD Projekt Red، در مصاحبه با رسانه لهستانی Parkiet اعلام کرده است که بسته الحاقی غیر‌رایگان بازی سایبرپانک 2077 بزرگ‌ترین DLC تاریخ استودیو محسوب می‌شود. وی در این باره گفته است: «ما امیدواریم که ماجراجویی‌ها و شخصیت‌های جدید بتوانند بازیکنان قبلی بازی Cyberpunk 2077 را جذب کرده و در عین حال بازیکنان جدید بسیاری را به تجربه نایت سیتی تشویق کند.»

استودیو سی دی پراجکت رد شهرت بسیار خوبی در زمینه ساخت بسته‌های الحاقی دارد. این استودیو پیش از این DLCهای Hearts of Stone و Blood & Wine را برای بازی The Witcher 3 ارائه کرده که هر یک از آن‌ها ده‌ها ساعت ماجراجویی جدید در کنار شخصیت‌ها و داستان‌های به یاد ماندنی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهند.

ادریس البا و کیانو ریوز در Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

با این وجود که منطقه توسان در بسته الحاقی Blood and Wine به طرز چشمگیری بزرگ و مملو از محتوا بود، اما به نظر می‌رسد که منطقه کاملا جدید بسته الحاقی Phantom Liberty در نایت سیتی از آن پیشی خواهد گرفت. بر این اساس می‌توان نتیجه گرفت که سازندگان بازی Cyberpunk 2077  تمام توان خود را صرف ساخت این DLC کرده تا به هدف‌شان یعنی تضمین فروش تا چندین سال آینده برسند.

مارک بوگدو در ادامه گفته است که در حال حاضر روند ساخت Phantom Liberty طبق برنامه پیش می‌رود و تیم سازنده از شرایط کنونی آن راضی است. همچنین او خاطر‌نشان کرده که پس از پخش Edgerunners، نگرش کلی مخاطبین نسبت به بازی بهبود پیدا کرده و این نشانه خوبی برای استقبال بازیکنان از بسته الحاقی بازی Cyberpunk 2077 است.

آشنایی با 10 بازی که روش مخفی کاری در آن‌ها کارآمد نخواهد بود

با در نظر گرفتن وسعت ادعا شده از سوی سازندگان، پروسه تولید دو ساله و معرفی به عنوان عمیق‌ترین داستان تاریخ بازی سایبرپانک 2077، به نظر می‌رسد که بسته الحاقی Phantom Liberty دقیقا همان محتوایی است که بازیکنان انتظار آن را می‌کشیدند. آیا این DLC با موفقیت همراه خواهد بود یا باری دیگر شاهد مشکلات فراوان و باگ‌های پر‌تعداد خواهیم بود؟ نظرات خود را در این باره با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer

نوشته Cyberpunk 2077 Phantom Liberty بزرگ‌ترین بسته الحاقی تاریخ سی دی پراجکت رد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.