اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

صوتی اثر مرکب دارن هاردی

کتاب صوتی اثر مرکب از دارن هاردی

کتاب صوتی اثر مرکب از دارن هاردی

کتاب صوتی اثر مرکب از دارن هاردی آیا به دنبال کسب موفقیت هستید؟ می خواهید موفق تر از امروز باشید؟ حتی موفق تر از آنکه تا به حال تصورش را هم نکرده بودید؟ موضوع این کتاب همین است. به دست آوردن موفقیتی  فراتر از حد تصور تان. هیچ حیله و اغراقی در کار نیست کتاب اثر مرکب تنها حاوی حقایق است و اینکه چگونه موفقیت را کسب کنید. به عنوان ناشر و سردبیر نشریه موفقیت، نویسنده این کتاب، دارن هاردی، تمامی راه ها را شنیده، دیده و آزموده است. این کتاب شامل اصولی برای بدست آوردن موفقیت است. اثر مرکب شامل عصاره ای است که جویندگان موفقیت نیاز دارند بدانند و به آنها عمل کنند. پس از آن به دست آوردن مهارت در اینها، موفقیت ‌های خارق ‌العاده‌ای کسب خواهند کرد. اگر برای داشتن زندگی خارق العاده جدی هستید، از قدرت اثر مرکب استفاده کنید تا بتوانید موفقیتی خارق العاده به دست آورید. هم اکنون سفر خود را آغاز کنید. کتاب اثر مرکب، کتابی قدرتمند و عملی است که بر اساس سالها تجربه های اثبات شده و و مفید نگاشته شده است و به شما آموزش می دهد که چگونه از استعدادهایتان استفاده کنید تا از فرصت هایی که شما را احاطه کرده‌اند در بیشترین حد ممکن بهره بگیرید. کتاب اثر مرکب گنجینه ای از ایده ها برای رسیدن به موفقیتی است که تا کنون فکر نمی‌کردید امکان پذیر باشد.

 

معرفی کتاب صوتی اثر مرکب:

کتاب صوتی اثر مرکب نوشته دارن هاردی نویسنده و سخنران محبوب و موفق آمریکایی است که هم ناشر و دبیرتحریریه مجله موفقیت در آمریکاست و با صدها فرد و کارآفرین موفق آمریکایی گفتگو کرده و هم با راه اندازی شبکه های تلویزیونی در زمینه موفقیت و اثرگذاری فراوان در این حوزه و راه اندازی شرکتها و مجموعه های مختلف و مشاوره به مجموعه های متعدد توانسته به عنوان یکی از کارآفرینان مطرح و موفق در سطح دنیا به شمار رود. کتاب صوتی قطار سرعت به سوی ثروت، اثر دیگری از این نویسنده است.

کتاب صوتی اثر مرکب گرچه دارای بنیان مشترک با اکثر سخنرانی ها و کتاب های موفقیت است که بر تلاش، امید، تغییر و قدرت درون انسان تاکید دارند، اما اثرگذاری و تحولی که می تواند در خواننده ایجاد کند و زاویه نگاه جدید و همچنین پیشنهادات کاربردی، عملیاتی، جالب توجه و اثرگذاری که مطرح می نماید، موجب می گردد خواننده را از ابتدا تا انتها با خود همراه کند.

تم کلی کتاب صوتی اثر مرکب  و مضمون و هدف گذاری آن نیز به نحوی است که مدیر، کارمند، مرد، زن، پیر، جوان و هر مخاطبی در هر قشر و سن و شغل و حرفه ای بتواند به فراخورش نیازش از آن بهره مند شود و برای موفقیت و تداوم موفقیت به آن نیازمند باشد. تا آنجا که نویسنده در دیباچه کتاب ادعایی بزرگ می کند و می گوید: مهم نیست چه چیزی یاد می گیرید یا از چه استراتژی و تاکتیکی استفاده می کنید، موفقیت در نتیجه اثر مرکب به دست می آید.

 

برای خواندن مقاله کتاب صوتی اثر مرکب از دارن هاردی روی لینک زیر کلیک کنید