دانلود کتاب صوتی نابغه دیوانه اثر رندی کیج

دانلود کتاب صوتی نابغه دیوانه اثر رندی کیج

کتاب صوتی نابغه دیوانه حرکتی عالی برای کسانی که می‌خواهند رؤیای کارآفرینانه‌ خود را محقق کنند.
درباره نبوغی که صاحبش را به‌شدت شکنجه می‌دهد، چه می‌دانید؟
از نابغۀ دیوانه‌ای به نام هانتر اس. تامپسون پرسیدند چطور کارهای زیرکانه و برجسته انجام می‌دهد. اگرچه جوابش اندکی دلسردکننده بود اما گفت: «من مخالف مواد مخدر، الکل، خشونت یا بدرفتاری با دیگران هستم. من به آن‌ها معتاد بودم، اما ترکشان موجب شکوفایی نبوغ من شد.»
ای کاش می‌شد بگویم نکته عجیب و جالب این کتاب الهام گرفتن ناگهانی از نبوغ بود، اما در واقع این کتاب در محیطی پر از ناامیدی مطلق و شرمندگی پا گرفت.
این کتاب از یکی از پست‌ترین مراحل زندگی من به شما رسیده است. امیدوارم هردوی ما را به مرحله‌ای بالاتر هدایت کند و شما نبوغ جنون‌آمیز خود را مهار کنید و آن را با دنیا تقسیم کنید.
خواهید دید که کتاب به سه بخش تقسیم شده است: بخش اول نگاهی دارد به چگونگی رسیدن ما به موقعیت کنونی! این‌که چطور هم‌‌گرایی باورها و قیاس‌های انتقاد‌آمیز منفی و تفکر گلّه‌ای هوشیاری ما را مسموم کرد و اجازه داد میانه‌رو شویم. بخش دوم برخی از پیشرفت‌های بزرگ و وابسته به تحولات عظیم را که در دهۀ آینده با آن روبه‌رو خواهیم شد، کشف می‌کند. ما مکانی خاص را انتخاب کرده، آینده را پیش‌بینی نموده و چالش‌های موجود آن را شناسایی می‌کنیم تا بزرگ‌ترین فرصت‌ها برای ما آشکار ‌شوند. در بخش سوم مجموعه‌ای متشکل از ایده‌های بیدارکننده فکری ارائه می‌شود که شما را مجبور می‌کند به تفکر خود بیندیشید. هر بخش را در لحظه‌ای که به آن نیاز داشتید مطالعه کنید. اما بدانید که در هر سه بخش یک نکته مشترک وجود دارد: این حقیقت که چگونه بیندیشیم تا کارآفرینی موفق شویم

معرفی کتاب نابغه دیوانهکتاب صوتی نابغه دیوانه

«نابغه دیوانه» نوشته رندی گیج(-۱۹۵۹)، نویسنده و کارآفرین آمریکایی است. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: ما کارآفرینان برای تغییر اوضاع، طبق قوانین خود زندگی کردن و از همه مهم‌تر، خلق چیزهای جدید آفریده شده‌ایم. مهم‌ترین نبوغ ما به قسمت آفرینش مربوط می‌شود. به همین دلیل محصول استیو جابز با پیش‌بینی عالی در بازار جا می‌افتد. ما بیشتر به مسائل مربوط به تجارت اهمیت می‌دهیم تا به جام قهرمانی و اغلب وقتی رقابت قهرمانی کیک‌استارتر۱ پیش می‌آید بیشتر گیج می‌شویم. ما نبوغ را در عمل می‌بینیم. من حین تماشای فیلم «پیش از فرا رسیدن شب» به همه این‌ها فکر کردم، فیلم باشکوهی که براساس کتاب عالی رونالد آدناس ساخته شده بود، نابغه‌ای که موهبت‌های یک نفر دیگر را به نمایش گذاشت. وقتی به این گونه کتاب‌ها یا فیلم‌ها بر می‌خورید کاری از شما ساخته نیست، جز این‌که چیزی شگفت‌انگیز بیافرینید. چیزی که تفاوت ایجاد کند. خواهید دید که کتاب به سه بخش تقسیم شده است: بخش اول نگاهی دارد به چگونگی رسیدن ما به موقعیت کنونی! این‌که چطور هم‌گرایی باورها و قیاس‌های انتقاد‌آمیز منفی و تفکر گلّه‌ای هوشیاری ما را مسموم کرد و اجازه داد میانه‌رو شویم. بخش دوم برخی از پیشرفت‌های بزرگ و وابسته به تحولات عظیم را که در دهۀ آینده با آن روبه‌رو خواهیم شد، کشف می‌کند. ما مکانی خاص را انتخاب کرده، آینده را پیش‌بینی نموده و چالش‌های موجود آن را شناسایی می‌کنیم تا بزرگ‌ترین فرصت‌ها برای ما آشکار ‌شوند. در بخش سوم مجموعه‌ای متشکل از ایده‌های بیدارکننده فکری ارائه می‌شود که شما را مجبور می‌کند به تفکر خود بیندیشید. هر بخش را در لحظه‌ای که به آن نیاز داشتید مطالعه کنید. اما بدانید که در هر سه بخش یک نکته مشترک وجود دارد: این حقیقت که چگونه بیندیشیم تا کارآفرینی موفق شویم؟

برای خریدمحصول دانلود کتاب نابغه دیوانه اثر رندی کیح روی محصول زیرکلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close