اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

1022143_263

دواین جانسون برای حضور در فیلم کالاف دیوتی مذاکره می‌کند

زندگینامه: دواین جانسون (۱۹۷۲-) - همشهری آنلاین

دواین جانسون یا همان راک اخیرا اعلام کرده بود که قرار است در فیلمی حضور داشته باشد که بر اساس یک ویدیو گیم بزرگ ساخته می‌شود و طبق گزارش‌های جدید به نظر می‌رسد او یکی از بازیگران فیلم کالاف دیوتی خواهد بود.

جانسون اخیر در مصاحبه‌ای با Men’s Journal به طور خلاصه اشاره کرده بود که در حال کار روی فیلم یکی از بزرگترین و بهترین بازی‌ها است. اکنون به گفته منابع نزدیک به سایت خبری Giant Freakin Robot، فیلم اشاره شده توسط او Call of Duty است.


فیلم کالاف دیوتی

در حال حاضر جزئیات بسیار کمی درباره فیلم منتشر شده و هنوز نمی‌دانیم داستان آن چه خواهد بود. با توجه به بازی‌های این فرانچایز گزینه‌های بسیار ساختی برای فیلم وجود دارد و داستان آن می‌‌تواند در دوران جنگ جهانی دوم اتفاق بیفتد یا جنگ‌های مدرن و آینده را شرح دهد. علاوه بر این، هرچند گفته شده جانسون در حال مذاکره برای حضور در این فیلم است، اما اشاره نشده که او احتمالا چه نقشی را ایفا خواهد کرد.

تقریبا از سال ۲۰۱۵ زمزمه‌های ساخت فیلم کالاف دیوتی بر اساس بازی‌های آن شنیده می‌شود و در سال ۲۰۱۸ شایعه شده بود «استفانو سولیما» کارگردان Sicario 2 یا سیکاریو در حال مذاکره برای ساخت آن است.