اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

بازی به روایت تصویر | والپیپرهای بازی Control

بازی به روایت تصویر | والپیپرهای بازی Control

بازی به روایت تصویر | والپیپرهای بازی Control

 

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی گیمفا؛ امیدوارم حالتان خوب باشد. در اولین روزهای بهار ۱۳۹۹ بار دیگر با بخش جدیدی با نام  «والپیپر بازی‌ها» همراه شما هستیم.  در این بخش سعی داریم تا مجموعه ای از بهترین تصاویر پس زمینه از بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. در سومین قسمت، به سراغ والپیپرهای بازی محبوب Control رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

طی یک سال گذشته و با همکاری و تلاش شبانه روزی تمام همکارانم در تیم گیمفا، بخش‌های زیادی از جمله موسیقی، گیمفان، فهرست تروفی‌ها و بازی هفته به دیگر بخش‌های جذاب سایت همچون ویدئو گیمفا، مقالات روز بازی‌های ویدئویی و مجله گیمفا اضافه شد که اتفاقا با استقبال بسیار خوبی از سوی شما کاربران و همراهان همیشگی گیمفا مواجه گردید. اما همچنان جای خالی یک بخش به شدت احساس می‌شد؛ بخشی که به شدت مورد علاقه‌ی بازی‌بازان به خصوص کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی است. بر همین اساس و از آنجایی که بسیاری از پی‌سی‌باز‌ها همیشه به ما انتقاد داشتند که چرا گیمفا این دسته از کاربران را نادیده می‌گیرد، تصمیم بر این گرفتیم تا در نهایت این بخش جدید را در سایت راه‌اندازی کنیم.

بازی به روایت تصویر | والپیپرهای بازی Control

در این بخش قصد داریم تا تصاویر پس زمینه یا همان والپیپرهای بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کنیم و برای دانلود قرار دهیم. در دو قسمت اول، به سراغ والپیپرهای دو بازی محبوب God of War 2018 و Cyberpunk 2077 رفتیم که خوشبختانه با استقبال خوب شما مواجه شد. حال در قسمت سوم به سراغ یکی دیگر از بازی‌های محبوب و مورد انتظار می‌رویم که مطمئنا طرفداران زیادی دارد؛ این بازی عنوانی نیست جز بازی جدید استودیوی رمدی یعنی Control. شما می‌توانید والپیپرهای این بازی را با دو کیفیت ۱۰۸۰p و کیفیت ۴K از طریق لینک‌های قرار داده شده دانلود کنید.

توجه داشته باشید که این والپیپرها تنها مخصوص پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم عامل ویندوز است و ابعاد تصاویر مناسب دیگر پلتفرم‌ها از جمله گوشی‌های هوشمند یا سیستم عامل مکینتاش نیستند.

برای خریدن محصولات دانلودپکیج والپسپر تصویر زمینه گیمینگ(PART3)کلیک کنید

برای ورود به پیج اف تی ایپک کلیک کنید