اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

چهار اثر فلورانس اسکاول شین

دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین، یکی از تاثیرگذارترین کتاب‌های جهان است که به شما می‌آموزد چگونه هزاران مشکل در زندگیتان را با هوش و درایت حل کنید و به هر چیزی که می‌خواهید برسید.

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین (The wisdom of Florence Scovel Shinn) نوشته‌ی نقاش، نویسنده و مشاور آمریکایی‌ست که توسط مترجم‌های ایرانی زیادی ترجمه شده است و از چاپ شصتم نیز فرا رفته است. این کتاب یکی از کتاب‌هایی است که می‌تواند برای افراد برای شروع زندگی الگویی جامع باشد.

این کتاب صوتی از 4 کتاب از فلورانس اسکاول شین (Florence Scovel Shinn) تشکیل شده که نام‌های آن عبارت‌اند از: «بازی زندگی و راه این بازی»، «کلام تو، عصای معجزه‌گر توست!»، «درهای اسرار آمیز موفقیت» و «نفوذ کلام». زبان اسکاول شین صمیمی، ساده، بی‌تکلف و به صورت طنز است و در انتقال پیام‌های خود که پرده از حقیقت زندگی بر‌می‌دارد، بسیار موفق بوده؛ از همین‌رو به راحتی مخاطبان را جذب آثار خود می‌کند

اثر اول با نام بازی زندگی (The game of life and how to play it) به شما می‌آموزد که چگونه قدرت اعجاب‌انگیز ذهن خویش را کشف کنید و به موفقیت‌های چشم‌گیری برسید. بسیاری از افراد، گمان می‌کنند که زندگی شبیه به میدان جنگ است، اما واقعیت اینطور نیست و زندگی اغلب شبیه به یک بازی است که انسان‌ها در آن نقش خود را ایفا می‌کنند. اگر ما انسان‌ها به بعضی از مسائل غیرطبیعی و ماورایی که از عمق جان‌مان نشات می‌گیرند، ایمان نداشته باشیم، هرگز قادر نخواهیم بود که در این بازی موفق شویم.

ه دفعات در تعالیم دینی و معنوی آمده است: «هر آنچه که یک زن در امروز خود می‌کارد، در فردای خود درو می‌کند.» این مطلب بدان معناست که هر یک از ما زنان هرکاری که در این لحظه انجام می‌دهیم، روزی دیگر نتیجه‌اش را می‌بینیم، یا اینکه هر چه بدهیم، مطابقش را روزی دیگر پس می‌گیریم و چه خوب و چه بد، چه پسندیده و چه ناپسند. این موضوع برای همه‌ی انسان‌ها صادق است. انسان هر چه در سخن و عمل نشان دهد، به او برخواهد گشت؛ هر چیزی که بدهیم همان را خواهیم گرفت. اگر نفرت بورزیم، نفرت نصیبمان خواهد شد؛ اگر عشق بورزیم، عشق دریافت خواهیم کرد؛ اگر دیگری را سرزنش کنیم، ما نیز سرزنش خواهیم شد. اگر دروغ بگوییم، دروغ خواهیم شنید؛ اگر کسی را فریب دهیم، فریب خواهیم خورد. این را هم خوب می‌دانیم که قدرت تخیل و تصویرسازی، نقشی برجسته در بازی زندگی ایفا می‌کند. حال مهم‌تر از همه آن است که ما چگونه از هر یک از بازی‌های زندگی درس بگیریم و در بازی زندگی خود به کار ببریم.

در اثر دوم با نام درهای اسرارآمیز موفقیت (The game of life and how to play it) درمی‌یابیم که موفقیت همانند سنگی است که از بالای یک دیوار بلند پایین می‌افتد. رمز و راز موفقیت چیست؟ کسانی که اکثراً در زندگی خود شکست می‌خورند، نمی‌توانند به این پرسش جواب دهند. آن‌ها با حیرت و سردرگمی می‌پرسند: راز مقابله با شکست چیست؟

توجه بیش از حد آن‌ها به معضل شکست باعث می‌شود که آن‌ها هرگز به فکر پیروزی و موفقیت نباشند و همیشه در حدی تلاش کنند که شکست نخورند و با این حال پیروزی را امری غیرممکن و دست نیافتنی برای خود و دیگران می‌دانند. برای هر انسانی موفقیت نتیجه‌ای از یک کار است که باعث خوشحالی و دستیابی به چیز یا شخص و یا موقعیت و شرایط بهتر از قبل شود. از این رو ما همیشه آن موفقیت را پشت دیوار و یا در بسته می‌بینیم و به همین دلیل است که به شکست نزدیک‌‌تر می‌شویم تا به پیروزی.

فلورانس در اثر سوم با نام گفتار شما عصای جادویی‌تان است (Your word is your wand) به شما ثابت می‌کند که انسان‌ها با زبان‌شان عزت می‌یابند و یا خوار می‌شوند. و یا اینکه مرگ و زندگی هرکس در پس زبان اوست. بنابراین همه ما، باید از قدرت زبان‌مان آگاه باشیم و بدانیم با همین عضو بی‌اهمیت بدن می‌توانیم در لحظات غم و اندوه، برای خود شادی بیاوریم و در هنگام رویارویی با بیماری‌ها، دردها ناپدید می‌شوند و سالم می‌شویم و در هنگام نیازها و کمبودها، از هرچیزی مملو می‌گردیم. قدرت تخیّل خود را تقویت کنید و از بدترین‌ها هم تصاویر ذهنی زیبا بسازید و منتظر تحقق آن‌ها بمانید و اصلاً سخت نیست که کیف خالی خود را در ذهن‌تان لبریز از پول تصور کنید و قلباً مطمئن باشید که روزی به واقعیت تبدیل می‌شود.

اثر چهارم با نام نفوذ کلام (The power of the spoken word) از مهارت های کلامی می‌گوید. یکی از بزرگترین مشکلات انسان‌های امروزی این است که نمی‌توانند آنچه را که خداوند برایشان مقدر نموده قبول کنند و یا از آنچه که خداوند برایشان نمی‌خواهد، دوری کنند. آن‌ها فقط یک چیز از خدا می‌خواهند و به او می‌گویند: آنچه را که از تو خواسته‌ام برآورده کن!

میزان درک و حکمت انسان‌ها هرگز به اندازه خداوند نیست و ما نمی‌توانیم ادعا کنیم که بهتر از خداوند عاقبت خواسته‌ها و نیازهایمان را می‌فهمیم. با این کار، خداوند را بر سر دوراهی قرار می‌دهیم که یا معجزات خود را برایمان برآورده کند و یا اینکه آنچه را که خود خواسته‌ایم، بر سر راهمان بگذارد. وقتی از خداوند چیزی را طلب می‌کنید، از او بخواهید که راهنمایی‌تان کند. به او ایمان داشته باشید و مطمئن باشید که هر آنچه که او خودش برای شما بخواهد خیر و نیکی است. اگر کمی هوشیار باشید، قدرت ضمیر ناخودآگاه خود را آنقدر بالا می‌برید که می‌توانید هر صدایی را بشنوید. حتی همان صدای نازکی که از ته قلب‌تان می‌گذرد و طنینش درون‌تان می‌پیچد. برای این کار ابتدا باید صادق باشید. بپذیرید که چه مشکلی دارید که از رحمت خداوند به دور هستید.

برای خرید محصول کتاب صوتی چهار اثرفلورانس اسکاول شین لینک کلیک کنید