اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

image_2022-03-18_133823

مارگو رابی

یک بازیگر استرالیایی و مطحرح در این رشته مارگو رابی است . وی با بزرگان زیادی در این رشته فعالیت کرد و نام خود را بر سر زبان ها اورد .نظیر این بزرگان میتوان به دی کاپریو و ویل اسمیت و جرد لتو اشاره کرد .

مارگوابتدا در استرالیا بسیار محبوب شد سپس در دیگر کشور ها به شهرت رسید که در این باره نظرکارگردان های بسیاری را به خود جلب کرد.

مارگو الیز رابی (انگلیسی: Margot Elise Robbie؛[الف] زادهٔ ۲ ژوئیه ۱۹۹۰) بازیگر استرالیایی است. او در طول حرفهٔ خود نامزد دریافت افتخارات گوناگونی نظیر دو جایزهٔ اسکار، سه جایزهٔ گلدن گلوب، پنج جایزهٔ آکادمی فیلم بریتانیا و پنج جایزهٔ انجمن بازیگران فیلم شده است. مجلهٔ تایم در سال ۲۰۱۷ از او به عنوان یکی از ۱۰۰ فرد تأثیرگذار در جهان یاد کرد. نام او در سال ۲۰۱۹ از سوی فوربز در رتبه‌بندی پردرآمدترین بازیگران زن جهان قرار گرفت.

رابی برای بازی در نقش اسکیت‌باز تونیا هاردینگ در فیلم زندگی‌نامه‌ای من تونیا هستم (۲۰۱۷)، تحسین منتقدان را به‌دست‌آورد و نامزد دریافت جایزهٔ اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شد. این تحسین با بازی در نقش ملکه الیزابت یکم در درام دوره‌ای ماری ملکه اسکاتلن (۲۰۱۸)، شارون تیت در کمدی-درام روزی روزگاری در هالیوود (۲۰۱۹) و کارمندی خیالی فاکس نیوز در درام بامب‌شل (۲۰۱۹) ادامه یافت؛ او برای هر سه فیلم نامزد دریافت جایزهٔ بفتا و برای بامب‌شل نامزد دریافت جایزهٔ اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.

مارگو با بازی در فیلم گرگ وال استریت کنار دی کاپریو که در ان از صحنه های آروتیک نیز بهره برده شد نظر های مخالف و موافق بسیاری را کسب کرد .

گرداورنده و نویسنده : محمد رستمی