افزونه المنتور پرو اورجینال

افزونه المنتور پرو

افزونه المنتور پرو اورجینال در یک نگاه:
امروزه با روی کار آمدن صفحه سازهای وردپرسی دیگر به امکانات قالب ها محدود نخواهید شد. با دانلود رایگان افزونه المنتور پرو فارسی یکی از قدرتمندترین افزونه های صفحه ساز و پوسته ساز وردپرس را برای وب سایت خود آماده خواهید کرد. اصلی ترین کار افزونه Elementor Pro طراحی نمای سایت وردپرس (پوسته “Theme”) میباشد.توصیه میکنیم که اگر به تازگی با وردپرس آشنا شده اید حتما با پلاگین المنتور پرو کار خود را ادامه دهید.
Elementor Pro با تعداد زیادی پوسته سازگار میباشد و به عنوان محبوب ترین افزونه وردپرس شناخته شده است.

 

درباره صفحه دانلود رایگان افزونه المنتور پرو فارسی

این صفحه دارای اطلاعات زیادی درباره صفحه ساز المنتور می باشد. ممکن است بعضی از قسمت ها برای شما نامفهوم باشد یا اینکه از حوصله شما خارج باشد. شما میتوانید با اسکرول کردن قسمت هایی را که نمیخواهید بخوانید از آن قسمت عبور کنید. علاوه بر آپدیت افزونه ممکن است که متن پست المنتور پرو نیز آپدیت گردد.

اگر فقط برای دانلود رایگان افزونه المنتور پرو به پلاگین یاب مراجعه کرده اید روی لینک پایین کلیک کنید.

برو به باکس دانلود المنتور پرو

 

دیدگاه پلاگین یاب نسبت به افزونه Elementor Pro اورجینال

به شما توصیه میکنیم که اگر به تازگی با سیستم مدیریت محتوای محبوب وردپرس آشنا شده اید کار خود را با این افزونه ادامه دهید. همچنین برای سبک شدن وب سایت وردپرسی خود میتوانید از پوسته ی المنتوری رایگان ارئه شده توسط این شرکت به نام پوسته سلام (هلو – Hello Elementor) استفاده کنید.

برای استفاده از قالب هلو المنتور میتوانید از پیشخوان وردپرس و افزودن قالب این پوسته را مستقیما از مخزن وردپرس بروی وب سایت خود نصب کنید.

 

افزونه المنتور پرو نسخه نهایی

با دانلود رایگان افزونه المنتور پرو فارسی وردپرس میتوانید هرگونه ساختاری که از یک سایت مد نظر دارید را پیاده سازی کنید. مهم نیست سایت شما فروشگاهی است یا خبر یا وبلاگ شخصی. افزونه صفحه ساز Elementor Pro فارسی با بیشتر قالب های وردپرسی سازگار می باشد. به عبارتی قالب های وردپرس خود را با افزونه ی المنتور سازگار میکنند.

محبوبیت پلاگین المنتور پرو وردپرس

پلاگین المنتور پرو اورجینال یک افزونه محبوب در مخزن پلاگین یاب است. به این معنی که آپدیت های منظم برای این افزونه در سریع ترین زمان در دسترس می باشد. شما در هر زمان که نیاز به بروزرسانی این پلاگین داشتید میتوانید با مراجعه به این صفحه ( پست دانلود رایگان افزونه المنتور پرو ) این پلاگین محبوب را دریافت کنید.

سیاست های مالی و نسخه های افزونه المنتور پرو اورجینال

افزونه المنتور پرو اورجینال وردپرس یک افزونه Freemiun میباشد. این نوع افزونه ها معمولا در کنار نسخه پرو خود از یک نسخه لایت یا رایگان که دارای امکانات کمتری می باشد نیز استفاده می کنند. در دانلود نسخه آخر افزونه المنتور پرو اورجینال فارسی تغییری در سیاست مالی این پلاگین مشاهده نشده است.

یادآور میشویم که نسخه رایگان یا همان لایت پلاگین Elementor Pro تنها برای سایت های بسیار ساده است و به عبارتی این نسخه برای نمایشی از نحوه عملکرد این افزونه صفحه ساز ساخته شده است. برای دسترسی به امکانات اصلی و کامل نیاز است که حتما از نسخه پرو آن استفاده کنید.

برای خواندن مقاله افزونه المنتور پرو روی لینک زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close