اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

طراحی وب سایت حرفه ای

طراحی وب سایت تخصصی برای انواع کسب و کار

طراحی وب سایت تخصصی برای انواع کسب و کار

با طراحی وب سایت تخصصی مربوط به کسب و کار خود می توانید بازار هدف را مخاطب قرار داده و افزایش درآمد چشمگیری داشته باشید. ما در وبکده با طراحی سایت مد نظر تان به صورت حرفه ای به درخشیدن هرچه بیشتر شما در این بازار پر رقابت کمک خواهیم کرد.طراحی سایت

نیازی است که اگر امروز برای رفع آن اقدام نکنید، شاید فردا دیر باشد. در دنیایی که هر روز بازیگرانی قدرتمند در حوزه‌های مختلف کسب‌وکار به فضای دیجیتال وارد می‌شوند، هر روز که زودتر وارد فضای دیجیتال شوید، تلاش‌هایتان زودتر نتیجه خواهد داد. اما زودتر وارد شدن شرط کافی برای موفق ‌شدن در این حوزه نیست، بلکه کیفیت و حرفه‌ای ‌بودن تاثیر به مراتب بیشتری در موفقیت شما خواهد داشت. از این رو طراحی وب سایت حرفه‌ای موضوعی است که نباید از آن غافل شوید.

طراحی سایت حرفه‌ای نیاز اساسی کسب و کارهای امروزی

ر دنیای امروز بدون شک می‌توان گفت کسب‌وکارهایی که در فضای آنلاین حضور ندارند، شانس چندانی هم برای رشد و توسعه خود نخواهند داشت. چه بسا بسیاری از آنها باید با دنیای کسب‌و کارها خداحافظی کنند. داشتن یک سایت حرفه‌ای نه‌تنها به افزایش فروش محصولات شما کمک می‌کند، بلکه به عنوان یک پل ارتباطی بین شما و مشتریان احتمالی عمل کرده و می‌تواند حس اعتماد نسبت به کسب‌وکار شما را در آنها ایجاد کند. این موضوع به برندسازی شما کمک بسیار بزرگی می‌کند. یک طراحی سایت حرفه ‌ای نقش اصلی را در ایجاد یک تجربه کاربری مناسب ایفا می‌کند که در نهایت منجر به تعامل کاربران با سایت شما و تبدیل آنها به مشتری می‌شود.

 

 

اهمیت طراحی سایت حرفه‌ای

داشتن یک سایت به تنهایی برای ارتقا کسب و کار شما کافی نیست، چه بسا یک سایت غیرحرفه‌ای حتی باعث ضربه به شما هم بشود. از این‌رو ساخت سایت حرفه‌‌ای اهمیت زیادی برای هر کسب‌وکاری دارد. در ادامه دلایل اهمیت ساخت سایت حرفه‌‌ای را بررسی می‌کنیم:

تصور کاربر از کسب‌وکار شما را می‌سازد

کاربرانی که به سایت شما وارد می‌شوند، اولین چیزی که از کسب‌وکارتان ما می‌بینند، صفحه اول سایت شما است. درنتیجه طراحی سایت تاثیر مهمی در تصور ذهنی آنها از کل کسب‌وکار شما خواهد داشت. اگر سایت‌تان ظاهری جذاب و بروز نداشته باشد، تصور خوبی برای کاربران ایجاد نکرده و در تبدیل آنها به مشتری موفق نخواهد بود. وقتی کاربر با سایت ارتباط برقرار نکند، بلافاصله آن را می‌بندد و به سراغ سایت دیگری می‌رود. طراحی سایت حرفه‌ ای از این رو اهمیت پیدا می‌کند که نقش مهمی در برندسازی شما دارد. تصویر اولیه‌ای که افراد از کسب‌وکار شما در سایت‌تان می‌بینند، نقش اصلی را در ترغیب آنها به ماندن در سایت و تعامل با آن یا خارج‌ شدن از سایت و رفتن به سمت رقبا ایفا می‌کند.

به سئوی سایت کمک می‌کند

بسیاری از المان‌های طراحی سایت بر نحوه کار سایت و چگونگی انتشار محتوا در آن تاثیر دارند. از این‌رو بر قابلیت خزش‌ شدن صفحات و ایندکس‌ آنها در موتورهای جستجو هم اثرگذارند. چنانچه طراحی سایت شما با اصول سئو هم‌خوانی نداشته باشد، برای مثال سرعت سایت را کاهش دهد یا موبایل‌فرندلی نباشد، از همان ابتدا مسیر سختی برای دیده‌ شدن سایت‌تان درموتورهای جستجو خواهید داشت.

با مشتریان ارتباط برقرار می‌کند

یکی از راه‌هایی که کاربر رفتار شما با مشتریان خود را پیش‌بینی می‌کنند، توجهی است که به سایت‌تان نشان داده‌اید. در واقع وقتی شما تلاشی برای داشتن یک سایت حرفه‌ای نکرده باشید، کاربران سایت هم با خود می‌گویند قرار نیست وقت چندانی هم برای کمک به آنها صرف کنید. برعکس، یک ظاهر درخشان، بروز و جذاب برای سایت در حکم خوش‌آمدگویی به کاربران و مشتریان جدید است. ظاهر سایت را تصویر خود در دنیای دیجیتال بدانید. همانطور که به ظاهر فیزیکی مغازه یا شرکت خود رسیدگی می‌کنید، باید برای سایت هم یک طراحی حرفه‌ای و جذاب در نظر بگیرید.

رقبای شما سایت‌های حرفه‌ای دارند

اگر به دنبال یک دلیل برای طراحی سایت حرفه‌ای می‌گردید، همین بس که رقبای شما در حال استفاده از سایت‌های حرفه‌ای و بروز هستند. اگر می‌خواهید از رقابت با آنها عقب نمانید، شما هم نیاز به ساخت سایت حرفه‌ ای دارید.

آگاهی از برند شما را افزایش می‌دهد

یکی از کارکردهای مهم ساخت سایت حرفه‌‌ای، برندسازی برای کسب‌وکار است. شما نیاز دارید کاربرانی را به سایت خود جذب کرده و کسب‌وکار خود را به آنها معرفی کنید تا هر وقت نیاز به محصولات مرتبط با کسب‌وکار شما داشتند، اقدام به خرید از شما کنند. یک طراحی سایت حرفه‌‌ای باعث می‌شود برند شما و نشانه‌های آن در ذهن کاربر باقی مانده تا در موقع نیاز به راحتی به یاد شما بیفتد.

خصوصیات و ویژگی‌های طراحی وب سایت حرفه‌ای

حالا که با اهمیت ساخت سایت حرفه‌ای آشنا شدید، لازم است بدانید چه ویژگی‌هایی باعث می‌شوند یک سایت بتواند کارکردهای گفته‌شده را تامین کند. در ادامه مهم‌ترین ویژگی‌های ساخت سایت حرفه‌ای را مرور می‌کنیم

 

 

 

 

  • گشت‌وگذار (Navigation) راحت در سایت: در یک طراحی حرفه‌ای، ساختار سایت به شکلی در نظر گرفته می‌شود که همه اطلاعات سایت به راحتی و با چند کلیک از هر صفحه‌ای قابل دسترسی باشد.
  • طراحی واکنش‌گرا: امروزه بسیاری از کاربران برای سر زدن به سایت‌ها از گوشی‌های موبایل استفاده می‌کنند، گوشی‌هایی که هرکدام در ابعادی متفاوت ساخته شده‌اند. علاوه بر این تبلت‌ها، لپ‌تاپ‌ها و کامپیوترها هم برای وب‌گردی مورد استفاده قرار می‌گیرند. یک سایت حرفه‌ای باید برای همه کاربرانی که با دستگاه‌های مختلف به آن وارد می‌شوند، به طور کامل نمایش داده شود و دچار بهم‌ریختگی نشود.
  • ثبات در سبک طراحی: از آنجا که سایت قرار است برای شما برندسازی کند، باید شخصیت برند شما در همه المان‌های آن حضور داشته باشد تا کاربران حس برند شما را به خوبی درک کنند. به همین دلیل یک سایت حرفه‌ای دارای سبک مشخصی در طراحی است که در همه صفحات و المان‌های طراحی مثل رنگ، تصاویر، تایپوگرافی، لوگو و… به صورت یکسان به کار می‌رود.
  • استفاده هدفمند از تصاویر: استفاده از تصاویر و ویدئو در صفحات سایت نه‌تنها ظاهری زیبا به سایت می‌دهند بلکه تعامل مخاطبین را با آن بیشتر می‌کنند. اما این دلیل نمی‌شود که کل سایت را با عکس شلوغ کرده و کاربران را آزار دهید. استفاده از تصاویر و متن در صفحات سایت باید متعادل باشد به شکلی که جذابیت و کارایی سایت را افزایش دهد.

برای خرید محصولات طراحی سایت حرفه ای روی لینک زیر کلیک کنید