اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

چاکرای هفتم یا چاکرای تاج را چگونه فعال کنیم؟

چاکرای هفتم یا چاکرای تاج را چگونه فعال کنیم؟

چاکرای هفتم یا چاکرای تاج را چگونه فعال کنیم؟

چاکرا هفتم از عوامل مهم و تاثیرگذار در زندگی یک فرد می‌باشد که با کنترل آن، می‌توان انرژی بدن خود را در سطح بالایی نگه داشته و از جریان زندگی لذت ببریم. اما چاکرای هفتم چیست ؟ یا اگر بخواهیم کمی به عقب برگردیم، اصلا چاکرا چیست؟ در واقع چاکرا، مراکز انرژی هستند که اطلاعات و انرژی لازمه در راستای زندگی را از طریق اعصاب و ترشح هورمون‌ها و احساسات انسان، تامین می‌کنند. باید دقت داشته باشید که این مراکز انرژی، همانند جسم شما که نیاز به پاکیزگی دارند، نیاز به پاکسازی، فعالسازی و … دارند. به این معنی که اگر شما به پاکیزگی قسمت بیرونی زندگی خود اهمیت می‌دهید، لازم است تا درون جسم خود را نیز پاکسازی کنید.

در کل، بدن انسان هفت چاکرای اصلی دارد که هر کدام با غده مربوطه به خود کنترل می‌شود. سه چاکرای بالایی اول و دوم و سوم، غریضه‌های مربوط به بقا و جسم را کنترل می‌کنند و سه چاکرای پایین پنجم و ششم و هفتم، غرایض احساسات، آگاهی و خلق و خوی فرد را عهده دار هستند و چاکرای چهارم، وظیفه ارتباط بین این چاکراها را بر عهده دارد. در اینجا ما قصد داریم راجع به چاکرای هفتم صحبت کنیم و بگوییم چاکرای هفتم چیست ، چه وظیفه‌ای دارد، چگونه باید آن را فعال کرد، چگونه پاکسازی کرد و … پس با ما همراه باشید.

چاکرای هفتم چیست

چاکرا هفتم اگر مهم ترین چاکرا نباشد، قطعا یکی از مهم ترین‌هاست. شاید سوال پیش بیاید که چاکرای هفتم کجاست ؟ این چاکرا، در مرکز سر وجود دارد! بنابراین، در ارتباط کامل با مغز و سیستم عصبی انسان است. به همین دلیل، چاکرای تاج ارتباط مسقیم با ذهن و تفکرات انسان دارد و می‌تواند تاثیر زیادی در روند زندگی داشته باشد. با کنترل این چاکرا، می‌توانید بر امور خودآگاه و ناخودآگاه ذهن خود ارتباط بگیرید و بسیاری از وقایع تلخ و شیرین زندگی خود را مدیریت کنید. پاکسازی این چاکرا، می‌تواند آرامش ذهن، قدرت فهم، درک بالا و شهود را برای شما به همراه داشته باشد. و برعکس، بسته بودن این چاکرا، بسیاری از مشکلات فکری و روحی، که درب ورود به مشکلات جسمی و عملکردی است را به وجود می‌آورد.

همانطور که قبل تر هم گفتیم، این چاکرا در مرکز سر قرار دارد. بنابراین هر تغییری در این چاکرا، می‌تواند تغییرات کوچک و بزرگی را بر روی ذهن و فکر و انرژی لحظه‌ای ایجاد بکند. بنابراین، باید همیشه در پاکسازی و مدیتیشن چاکرای هفتم کوشا باشید. برای شناخت بیشتر مفهوم چاکرا به مقاله «چاکرا» مراجعه کنید.

خصوصیات چاکرای هفتم چیست؟

هر کدام از چاکراها، ویژگی و خصوصیات خاص خودشان را دارند. یک رنگ خاص، نماد خاص، غده مربوطه، هورمون خاص و … چاکرای هفتم نیز دارای این ویژگی‌های خاص خود می‌باشد که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم و بیان می‌کنیم که شناخت این ویژگی‌ها، چگونه به درک ما از توانایی این چاکرا و قابلیتی که این چاکرا دارد، کمک می‌کند.

برای خریدن محصولات دانلود آموزشی چاکرای تخصصی هفتم(بالای جمجمه یا تاج سر)کلیک کنید

 

برای ورود به پیج اف تی اپیک کلیک کنید