اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

رواز روح با خواب چه تفاوتی دارد؟ آموزش کامل پرواز روح

پرواز روح با خواب چه تفاوتی دارد؟ آموزش کامل پرواز روح

پرواز روح با خواب چه تفاوتی دارد؟ آموزش کامل پرواز روح

پرواز روح فرق چندانی با خواب ندارد فقط پرواز روح با هوشیاری و به صورت آگاهانه است ولی خواب به صورت ناآگاهانه است. اگر خواب برای ما ضرری ندارد پس مطمئن باشید پرواز روح هم مشکلی برایمان ایجاد نخواهد کرد.

ممکن است سوالات زیر برای بیشتر ما پیش آمده باشد

 • چرا پرواز روح ما را به آرامش میرساند؟
 • چگونه باید مهارت لازم را در ارتباط با پرواز روح بدست آوریم؟
 • آیا ممکن است یک شب از جسم مان به صورت کاملا واقعی جدا شویم؟
 • آیا میتوان روح را از بدن خارج کرد؟ا
 • رواز روح با خواب چه تفاوتی دارد؟ آموزش کامل پرواز روح

تفاوت پرواز روح و خواب

در آموزش پرواز روح سه‌پایه اصلی و مهم وجود دارد:

 1. تمرکز ذهنی بسیار بالا
 2. وانهادگی جسم به صورت پیشرفته
 3. مهارت کامل بر گردش انرژی بدن

توجه داشته باشید که باید در هر سه مورد مهارت کافی داشته باشید. برای یادگیری این مهارت ها نیاز به آموزش های طولانی نیست در طی چند روز میتوان به صورت کافی مهارت کسب کرد.

همانطور که در توضیحات گفته شد که تمرکز فکر ۱۰۰% مهمترین کلید موفقیت در پرواز روح میباشد. میبایست قبل از اقدام به این کار از تمرکز فکری خود مطمئن شویم.

 

وقتی شما میخوابید، خواب میبینید! همین خواب به نوعی برون فکنی ضعیف است، البته خیلی مبهم.
برون فکنی یعنی این که روحتان از بدن شما خارج شود (البته قسمتی از روح) و به این توانایی برسید که هر جا که تمایل دارید بروید و همه چیز را ببینید و هیچ کس نتواند شما را ببیند و آن چیز هایی که شما دیده اید، همه واقعا در اون لحظه در حال رخ دادن بوده اند.

یکی از موانع پرواز روح به خواب رفتن ذهن قبل از خوابیدن جسم است که این موضوع بسیار حائز اهمیت است و فرد باید به این نکته توجه کند، البته رسیدن به این درجه نیاز به تمرینات زیاد و مداوم دارد.

اگر در دفعات اول به خواب رفتید و نتوانستید تا مرحله آخر پیش بروید کاملا امری عادی است و جایی برای نگرانی ندارد وقتی دچار این مشکل شدید باید چندین روز و حتی چندین ماه به صورت مستمر این تمارین را انجام دهید تا نتیجه لازم را بگیرید.

یعنی ممکنه در حال حاضر شخصی برون فکنی کرده باشد و در همین لحظه که شما در حال خواندن این مطلب هستید، آن شخص در حال تماشا کردن شما باشد و وقتی که شخصی که برون فکنی کرده به جسمش برمیگردد تمامی چیزهایی که در برون فکنی دیده بوده در یادش بماند. این علم جدا شدن روح از بدن انسان است.

مواردی که برای پرواز روح باید رعایت کرد

 1. جواهرات، ساعت و امثال آن را که در تماس با پوست بدن هستند، از خود دور کنید.
 2. لباس‌های تنگ را از تن خارج نمایید، به جای آن لباس راحت و گشاد بپوشید، تا هیچگونه فشاری توسط لباس به جسم شما وارد نشود.
 3. بهتر است قبل از شروع تمرین به سرویس بهداشتی بروید و مثانه خود را خالی نمایید.
 4. تمرین را می توانید هم بر روی صندلی بنشینید و هم می توانید دراز بکشید بر روی زمین.
 5. یکی از روش هایی که باعث میشود شما تمرکز کنید این است که هر گونه فکرهای اشتباه در ذهنتان است دور کنید.
 6. لازم به ذکر است بدانید نام دیگر پرواز روح، برون فکر‌ی است.
 7. پرواز روح و یا برون فکر‌ی یک فرایند ذهنی بوده که در آن شما میتوانید به اصطلاح روح خود را به پرواز در بیاورید. پرواز روح تجربه ای بسیار مهیج، شیرین و دلنشین است
 8. اولین نشانه تجربه ی خارج از کالبد یا همان(پرواز روح)، که ممکن است مردم زیادی آن را تجربه کرده باشند “فلج خواب” نام دارد
  فلج خواب یکی از معروف ترین نشانه های تجربه ی خارج از کالبد (پرواز روح) است، در فلج خواب ذهنتان بیدار است اما بدن شما در خواب به سر می برد.

ترس از برون فکنی در پرواز روح

ترس مربوط به برون فکنی یک واکنش درونی طبیعی است که از سوی احساسات، رویدادها و موقعیت های نامعمول و اغلب بیگانه ایجاد می شود. این ترس باعث می شود کسانی که میل به برون فکنی دارند، در مرحله ی خروج، از برون فکنی منصرف شوند. معمولا درست در آغاز نخستین تجربه برون فکنی و خروج هوشیار از بدن، که بسیار مشتاق آن بودند، این اتفاق می افتد.

در هر صورت، بسیاری از ترس های مربوط به برون فکنی منجرب به ناآگاهی میشود. آگاهی و دانش، ترس را از طریق تبدیل ناشناخته و غیرمنتظره به شناخته شده و قابل انتظار، از بین می برد.

اگر به اندازه کافی آماده نباشیم، مسائلی که از سمت احساسات رخ میدهد و هنگام برون فکنی ایجاد می شود، می توانند باعث وحشت و اضطراب بی مورد بشود.

برای خریدن محصول دانلودآموزشی تخصصی برون فکنی  پروازروح کلیک کنید

برای ورودبه پیج اف تی اپیک کلیک کنید