اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

دانلود انیمیشن افسانه واکس ماکینا the legend of vox machina

دانلود انیمیشن افسانه واکس ماکینا - the Legend of Vox Machina

این سریال بر اساس کمپین یکی از Dungeons ساخته شده است. نقش حیاتی مجموعه وب و اژدها. در این سریال متیو مرسر، اشلی جانسون، تراویس ویلینگهام، لورا بیلی، لیام اوبراین، تالیسین جافه، ماریشا ری و سم ریگل نقش‌های خود را از اولین کمپین Critical Role بازی می‌کنند.

فصل اول شامل دوازده قسمت است. ده قسمت از قسمت های فصل اول از طریق یک کمپین Kickstarter تأمین مالی شد. در نوامبر 2019، این سریال توسط آمازون برای فصل دوم، قبل از پخش سریال، تمدید شد.

درباره انیمیشن:
سریال کارتونی افسانه واکس ماکینا (The Legend of Vox Machina) که با عنوان (Critical Role: The Legend of Vox Machina) نیز شناخته می‌شود، یک مجموعه انیمیشن اکشن، ماجراجویی، کمدی و فانتزی به کارگردانی سونگ جین آن محصول ایالات متحده آمریکا می‌باشد که توسط سه کمپانی Amazon Studios و Critical Role Productions و Titmouse تولید و منتشر شده است؛ همچنین فصل اول و دوم این انیمیشن در قالب 24 قسمت از تاریخ 28 ژانویه سال 2022 میلادی توسط سرویس ویدئویی آمازون پرایم Amazon Prime Video در آمریکا و سایر کشورها همزمان به صورت اینترنتی منتشر شد؛ فیلمنامه سریال افسانه واکس ماکینا را نیز جنیفر مورو براساس مجموعه اینترنتی Dungeons & Dragons به رشته تحریر درآورده‌ است؛ در نسخه اصلی این انیمیشن هنرمندانی همچون لورا بیلی، تالیسین یافه، اشلی جانسون، لیام اوبراین، ماریشا ری، سام ریگل، تراویس ویلینگهام، متیو مرسر و غیره به صداپیشگی به جای کاراکترهای اصلی انیمیشن پرداخته‌اند؛ جالب است بدانید انیمیشن افسانه واکس ماکینا پس از پخش با نظرات مثبت فراوان از سوی مخاطبین مواجه شد و اغلب آن‌ها داستان فانتزی، شخصیت‌پردازی‌ها، نحوه کارگردانی، صحنه‌های اکشن و همچنین گرافیک جذاب آن را مورد تحسین قرار دادند؛ داستان این انیمیشن درباره گروهی از ماجراجویان است که با نام واکس ماکینا شناخته می‌شوند؛ آن‌ها توسط رهبر خود ماموریت می‌یابند تا متوجه شوند چه کسی یا چه چیزی در حال نابود کردن قلمرو اگزاندریا می‌باشد؛ شما می‌توانید نسخه زبان اصلی بازبینی شده این سریال جذاب و دیدنی را با زیرنویس فارسی از وبسایت دوستی ها دانلود کنید.

گالری تصاویر: