اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

دانلود کالکشن بازی شیطان هم میگرید 1.2.3

Download Devil May Cry Collection 1.2.3 pc game

دانلود کالکشن بازی شیطان هم میگرید 1.2.3

دانلود کالکشن بازی شیطان هم میگرید 1.2.3

Download Devil May Cry Collection 1.2.3 pc game

توضیحات بازی:

بالاخره بازی Devil May Cry HD Collection توسط کپکام منتشر و بلا فاصله پس از انتشار نیز کرک گردید . این نسخه در حقیقت شامل نسخه های Devil May Cry, Devil May Cry 2 و Devil May Cry 3 می باشد که در یک مجموعه با کیفیت بصری بالاتر جمع آوری شده است . نکته ی لازم به ذکر درباره این بازی ، مورد توجه واقع شدن بازی توسط گیمر های شبکه استیم می باشد . این بازی هم اکنون با امتیاز فوق العاده ۹ از ۱۰ در جمع بهترین بازی های این ژانر قرار دارد . تجربه بازی Devil May Cry HD Collection را به همه ی علاقه مندان به این سری بازی پر طرفدار توصیه می کنیم .

داستان بازی در مکانی تخیلی به نام جزیره «مالت» و در دوران مدرن روی می‌دهد که روایتگر داستان یک شکارچی هیولا به نام دانته است که این شغل را برای گرفتن انتقام مادر و برادر از دست داده اش از شیاطین انتخاب کرده است.

دانته با زنی به نام «تریش» ملاقات می‌کند که او را به سفری جهت نابودی شیطان بزرگ «لرد موندوس» دعوت می‌کند. داستان بازی، به صورت مخلوطی از کات سین‌ها (که با موتور بازی رندر شده) و ویدئوهای از پیش رندر شده، برای کاربر بیان می‌شود. دانلود بازی Devil May Cry 3 و دانلود Devil May Cry 2

ایده ساخت بازی Devil May Cry HD Collection :

ایده اولیه این بازی در سال ۱۹۹۹ و جهت ساخت “رزیدنت اویل ۴” شکل گرفت، اما سازندگان به این نتیجه رسیدند که این ایده مناسب فرانشیز رزیدنت اویل نمی‌باشد، به همین دلیل پروژه به صورت مستقل از رزیدنت اویل و با داستان جداگانه‌ای در مرحله تولید قرار گرفت.

این بازی به واسطه درجه سختی زیاد و امتیازات بالای خود، بازتاب بسیار چشمگیری در دنیای بازی‌های ویدئویی داشت، تا آن جا که برخی منتقدان “شیطان هم می‌گرید” را یکی از بهترین بازی‌ها و نوآورانه‌ترین بازی ویدئویی تاریخ دانستند.

فروش این بازی بیش از دو میلیون نسخه بوده است و باعث گردید تا کپ کام با ساخت ادامه‌هایی برای این عنوان، این محصول را تبدیل به یک مجموعه بازی نماید .این نسخه در حقیقت شامل نسخه های Devil May Cry, Devil May Cry 2 و Devil May Cry 3 می باشد

 

لینک دانلود :

Devil May Cry pc download game

Featuring Dante, Devil May Cry HD Collection is full of the award-winning gameplay and style that the series has become known for, now playable on modern consoles.
Originally debuting in 2001, Devil May Cry immediately redefined the action genre, with its signature emphasis on slaying demons with style.
The half-demon Dante uses his innate abilities and the powers of ancient demons to fight a one-man war against the forces of darkness and save humanity from damnation
Devil May Cry 2 released in 2003 and centers on Dante and his new devilishly agile partner Lucia in their fight to defeat a man hell-bent on achieving supreme power.
Devil May Cry 3: Dante’s Awakening, featured a number of enhancements, including the opportunity to play as Dante’s twin brother, Vergil, as well as the addition of Bloody Palace Mode and Turbo Mode.Battery: no battery used facebook

Wiki – Youtube – Steam